Choreografas Kęstutis Baranauskas švenčia dvigubą sukaktį – mini jubiliejų ir vestuvių metines

Kęstučio Baranausko gimtadienis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-27 13:21
Žinomam choreografui Kęstučiui Baranauskui ši diena, birželio 27 – oji, bus viena įsimintiniausių gyvenime. „Kaip jaučiuosi? Puikiai! Juk tik trečdalį kelio teįveikiau!”, – šmaikštavo penkiasdešimtąją vasarą pasitinkantis sukaktuvininkas.

Tiktąją gimtadienio dieną, birželio 22 – ąją, K. Baranauskas praleido su artimaisiais, o šeštadienį nutarė dedikuoti savo draugams, bičiuliams ir kolegoms.

Gimtadienio kaltininkas atviras – prieš karantiną jis planavo visai kitokias jubiliejaus iškilmes. 20 metų scenoje dirbančiam, šokius ir pasirodymus kitiems atlikėjams kuriančiam norėjosi suburti visus, kurie yra kartu bendradarbiavę, bei prisiminti jau legendiniais tapusius šokius. Tačiau tam, kad sumanymas virstų realybe, reikėjo repetuoti ir ruoštis.

„Per karantiną tam sąlygų nebuvo“, – paaiškino pašnekovas.

Kęstutis Baranauskas / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kęstutis Baranauskas / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nepaisant to, šokiais T. Baranauską svečiai vis dėlto nudžiugino – apie planuojamą staigmeną choreografas nieko nežinojo, o tik įtarė.

„Mes su Toma vienas kitą stengiamės nustebinti. Prieš penkis metus ji surengė man skirto filmo premjerą kino teatre. Per žmonos trisdešimtmetį šventės detalėmis rūpinausi aš. Taip ir gyvename – džiugindami vienas kitą“, – su šypsena sakė jubiliatas, birželio 27 d. minintis ir šeštąsias vestuvių metines.

Idėja, kaip atšvęsti vyro gimtadienį, kilo būtent Tomai. Ji užsakė vieną iš Raudondvario dvaro salių, kur vyko oficialioji šventės dalis. Svečiai taip pat dalyvavo ekskursijoje ir edukacinėje programoje.

Kęstučio Baranausko gimtadienis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kęstučio Baranausko gimtadienis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Ne tik pabūsim kartu, bet ir patirsim šitą įdomaus. Kartą esu dalyvavęs dvaro apžiūroje su gidu. Man labai patiko. Toma žino, ką aš mėgstu, todėl ir gimtadienį surengė tokį kitokį“, – sakė T. Baranauskas.

Jis papasakojo itin mėgstąs šventes ir prisimenantis jas, bet dovanų nesureikšminintis. K. Baranauskas vertina įspūdžius, o ne materialias gėrybes.

„20 metų turiu būstą Kaune, kurį nusprendėme atnaujinti. Remontas jau baigtas, bet dar daug ko trūksta. Sveikindami mane tėvai lyg ir jautėsi kiek nepatogiai įteikdami praktiškas dovanas, bet būtent dabar jos – labai vertingos“, – sakė K. Baranauskas.

Jis tvirtino pats mėgstantis rengti šventes mylimiems žmonėms ir besistengiantis, kad jos būtų jaukios, nuoširdžios ir jautrios.

„Man netgi pats procesas įdomesnis už rezultatą. Patinka sportaniškumas, netikėtumai. Manau, kad negalėčiau gyventi pagal griežtą planą“, – sakė K. Baranauskas.

Naujausi straipsniai