Chirologės Astos Svirkienės horoskopas lapkričio 30 – gruodžio 6 d.

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
AA

Šis laikotarpis bus sėkmingas tik tuo atveju, jei mokėsite pagudrauti ir savo žodžius bei nuomonę pasakyti patraukliau. Primityvus, tiesmukas, nekantrus požiūris į gyvenimą, darbą, santykius gali atnešti tik nusivylimą ir daugiau nieko. Toms, kurios per gyvenimą eina atvira širdimi, gali gauti malonią dovaną – kelionę.

Tinkamas metas reklamai ir savireklamai. Jei teikiate paslaugas, parduodate, būkite aktyvi, veržli ir matoma. Už drąsą – dangus. Asmeniniai santykiai gali patirti lengvą išbandymą. Skirkite vienas kitam tiek dėmesio, kiek anksčiau neskyrėte. Vienišė savo antrąją pusę gali sutikti darbinėje aplinkoje ar trumpoje kelionėje. Šiuo laikotarpiu silpna vieta bus gerklė ir viršutiniai kvėpavimo takai. Stiprinkite imunitetą.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

PRAREGĖJIMAS. Šis laikotarpis jums atvers naujų galimybių. Darykite teisingas išvadas, rinkitės ir veikite tik remdamasi asmenine valia. Ypač bus reikalingas savarankiškumas priimant sprendimus, susijusius su pinigais bei investicijomis. Profesinėje veikloje galite pamatyti tikrąjį padėtį: tiek vadovo, tiek kolegų požiūrį į jus ir jūsų darbą. Galite būti nustebinta susidariusio atvirumo. Asmeniniams santykiams skirkite daugiau laiko.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

SĄSTINGIS. Profesiniame kelyje nusimato vienas kitas trukdis. Procesas lėtas, dvelks sąstingiu. Apsisprendimą gali apsunkinti informacijos stoka, dezinformacija. Vyresnio vyro sveikatos sutrikimas pakoreguos jūsų planus. Darbe ieškokite ryšių su užsieniečiais. Patartina pradėti tobulinti užsienio kalbos žinias. Naujiems santykiams laikas netinkamas. Jie bus apsunkinti nesusipratimų ir išbandymų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

DĖMESYS. Turite atminti, kad esate moteris, kuriai reikalingas dėmesys ir visapusiškas antrosios pusės palaikymas. Pastangos įrodyti savarankiškumą ir galią bus nuvainikuotas. Jūsų noras pakelti viso pasaulio naštą bus aršiai kritikuojamas jus mylinčių žmonių. Darbe bus primenama, kad stengiatės per daug. Tausokite, mylėkite save. Meilės fronte viskas idealu. Vienišė sutiks pasiturintį, vyresnį vyriškį.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

GALIMYBĖ. Turėsite labai greitai priimti svarbų sprendimą. Bus pasiūlyta nauja karjeros galimybė. Didelė tikimybė, jog gausite progą išbandyti vadovės kėdę. Asmeniniuose santykiuose nuolat savęs klausite, ar teisingai elgiatės su mylimu žmogumi. Gal jam kažkas nepatinka, bet nepasako, gal esate per stora ar per plona. Tai laikas, kai reikia mažiau analizuoti, o tiesiog mėgautis santykiais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

APSUKRUMAS. Jūsų lankstumas bus ne tik naudingas, bet ir neretai gelbės. Tiesiog kai kam nepasakykite tiesos iki galo, kitiems ją šiek tiek pagražinsite. Viskas tik dėl to, kad ir vilkas būtų sotus, ir avys liktų sveikos. Galite būti priimta į bendraminčių būrį ar įsitrauksite į naują veiklą. Santykiams leiskite vystytis savaime. Neskubinkite savo mylimojo skirtis ar vesti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

FIASKO. Jei planuojate daugiau laiko leisti susitikimuose, teks šią idėją atidėti į šalį. Laikotarpis kupinas tuščių vilčių ir yrančių planų. Bet kokia pastanga kontroliuoti situaciją virs visišku fiasko. Niekas jūsų niekur neskubina ir neragina. Pati sau išsikėlėte idėją ir bandote ją realizuoti. Santykiuose jokių permainų nenusimato, tačiau puikus laikas paskaityti meilės romaną.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

DIPLOMATIJA. Galite turėti ne vieną galimybę parodyti savo diplomatinius sugebėjimus. Vadovaujančioms kolektyvui patarimas: nesistenkite įtikti, pataikauti ar kitaip kolegas palenkti į savo pusę. Būkite savimi ir viskas stos į savo vietas. Tai tik laikini nesklandumai, kurie netrukus praeis. Asmeniniame gyvenime įvyks ilgai lauktas stebuklas: sulauksite tokios mylimojo reakcijos, kokios ir tikėjotės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

ŽINIA. Šiuo laikotarpiu nemielą naujieną gali pranešti artimas žmogus. Didelė tikimybė, jog daug laiko teks praleisti prie telefono. Atminkite, jog jūs galite padėti tiek, kiek galite. Nesiverskite per galvą, jei kažkas nesugebėjo susitvarkyti savo gyvenimo ir dabar yra linkę kaltinti visą pasaulį. Profesinėje veikloje tikėtini netikėti viršininkų sprendimai. Jūsų asmeniškai tai nelies, bet kolektyvo nuotaiką pakeis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

KALBOS. Visi tik ir plepės apie naują projektą. Būsite įtikinėjama, jog jį įgyvendinti tiesiog būtina. Vienoms šios šnekos bus susijusios su profesine sfera, kitoms – su asmenine. Asmeniniuose santykiuose galimos kalbos apie šeimos pagausėjimą. Kaip pavyks suderinti visas savo ir mylimojo abejones, parodys laikas. Seksis vienišėms. Draugystė prasidės per atstumą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

SPRENDIMAS. Šiuo laikotarpiu turėsite priimti sprendimą, susijusį su profesine veikla. Tačiau viskas eisis labai vangiai, jūs pati nenorėsite imtis atsakomybės. Laikas nėra palankus drąsiems ar naujiems pokyčiams. Venkite žmonių, kurie jau yra jus įžeidę, nuskriaudę ar nuvylę. Bet kokį jų pasiūlymą atmeskite net nesvarsčiusi. Asmeniniuose santykiuose laikykitės principo: imate ir duodate tik tiek, kiek reikia.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

TRIKDŽIAI. Šiuo laikotarpiu labai atsargiai tvarkykite dokumentus, nes galimos klaidos. Jei planuojate kur nors išvykti, susitvarkykite viską iš anksto, pasitikrinkite ar turite visus reikalingus leidimus. Jei atliekate sveikatos tyrimus, gautus atsakymus patikrinkite dar kartą. Išlaidų galite turėti dėl artimo giminaičio. Asmeniniame gyvenime galimi lengvi nesusipratimai. Nuolat tikrinkite, ar teisingai supratote užuominas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

PAMOKOS. Šiuo laikotarpiu visi keliai ves į valstybines įstaigas. Veiklos bus mažiau nei įprastai, turėsite laiko pailsėti. Šiuo periodu galite imtis dairytis naujo darbo. Galite gauti pasiūlymą iš pažįstamo ar draugo. Darbai judės palengva, rezultatai bus sunkiai matomi. Asmeniniame gyvenime būkite nuolanki. Tai karminių pamokų metas. Jūsų užsispyrimas ar teisybė bus vertinami kaip problema.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujame „Ji“ numeryje – astrologės N. Gabijos Wolmer gruodžio horoskopas!

Skaitykite daugiau