Chirologės Astos Svirkienės horoskopas lapkričio 23–29 d.

Zodiako ženklai / „Shutterstock“ nuotr.
AA

Šiuo laikotarpiu turėsite nemažai reikalų, susijusių su valstybinėmis įstaigomis, organizacijomis. Laukia rimti darbai, kuriuos reikės atlikti labai atsakingai. Dokumentų tvarkymas ir įvairūs dalykiniai susitikimai užims visą laiką. Teks apsišarvuoti kantrybe, kad įveiktumėte visas biurokratines kliūtis.

Šis periodas puikus finansinėms operacijoms ir reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, tvarkyti. Daug pagelbės jūsų patirtis ir pažintys.

Taip pat šis periodas puikus finansinėms operacijoms ir reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, tvarkyti. Daug pagelbės jūsų patirtis ir pažintys. Tinkamas laikas naujam verslui pradėti. Asmeninis gyvenimas lieka antrame plane. Būsite linkusi idealizuoti savo antrąją pusę, tačiau vienumoje. Vienišių susitikimai labiau proziški, galbūt net nuobodūs. Palankus metas investuoti į šeimyninio būsto gerinimą ar pirkimą.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

PRADŽIA. Šis laikotarpis jums bus ypatingas. Laukia didelės galimybės, mokėkite jomis tinkamai pasinaudoti. Galite sulaukti svarbaus laiško ar žinios iš kitos šalies. Tai gali būti darbo pasiūlymas, koks nors patvirtinimas vykti į užsienį. Mažai tikėtina, kad tai bus susiję tik su kitu miestu. Asmeniniame gyvenime prasideda naujas etapas. Meilės žinutė ar prisipažinimas nudžiugins vienišės širdį.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

NAUDA. Laukia malonios materialios staigmenos. Galbūt įsigysite tai, apie ką seniai svajojate. Gali būti, kad jums pasiseks gauti gerai apmokamą darbą ar bus pakeltas atlyginimas. Tai pat galite tikėtis vertingo pasiūlymo ar pelningo užsakymo. Nepulkite į darbus strimgalviais. Persidirbus gali apnikti nuovargis, liūdesys. Gali prireikti tvarkyti palikimo ar panašius dokumentus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

DINAMIKA. Laukite žinios iš vyresnės moters, kurios seniai nematėte ir su kuria jau senokai nebendravote. Kai kurioms gali tekti pripažinti, kad buvote neteisi. Profesinėje srityje tarkitės su kolegomis arba vadovais. Saviveiklos venkite, neafišuokite savo sugebėjimų. Asmeninis gyvenimas bus dinamiškas, su mistikos prieskoniu. Įtaką santykiams gali daryti vyresnės moterys. Laikykitės su vyru išvien.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

SVEIKATA. Galimos išlaidos, susijusios su sveikata. Galite atlikti tyrimus, konsultuotis su gydytoju. Jei jaučiatės gerai, skirkite laiko profilaktikai, sveikatą stiprinkite alternatyviomis priemonėmis. Palankus metas gydomosioms mankštoms, baseinui. Darbe galite turėti išlaidų, susijusių su naujomis darbo priemonėmis ar papildomomis prieššventinėmis išlaidomis. Saugokite savo senas santykių paslaptis.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

SANTYKIAI. Laukta žinia jus pasieks pačiu laiku. Aktualiausia tema bus susijusi su jūsų asmeniniu gyvenimu. Galite spręsti apsigyvenimo kartu klausimą. Kai kurioms gali tekti aiškintis tarpusavio santykius. Didelė tikimybė, jog kalba suksis apie santykių įteisinimą, vedybas. Vienišės laukia pažintis su vyriškiu, dirbančiu sveikatos sistemoje. Profesinėje veikloje laikas slinks lėtai, nejausite didelio noro imtis kažko naujo.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

VAIKAI. Namuose jausitės ne itin gerai, tačiau ten teks praleisti nemažai laiko. Problemų kels vaikai, kurie nenorės paklusti jūsų griežtoms taisyklėms. Kai kurioms gali tekti nutraukti finansavimą, vien dėl to, jog jūsų išnaudojimas nesiruošia liautis. Skirkite laiko sau, pomėgiams, poreikiams. Asmeniniuose santykiuose motyvuokite save ir partnerį pradėti naują santykių etapą. Galbūt pagalvokite apie įžadų atnaujinimą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

DARBAS. Pajusite, ką reiškia dirbti mėgstamą darbą. Esate savo vietoje ir šiuo laikotarpiu jums viskas puikiai seksis. Toms, kurios nejaučia tokio jausmo, tinkamas metas pagalvoti apie kitas galimybes. Pradėkite savo nuosavą veiklą. Imkitės naujų drąsių projektų. Pagrindinė laikotarpio tema – šeima, namai. Geriausiai jausitės kurdama jaukumą namuose, savo aplinkoje. Puikus metas nedideliam remontui.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

GARBĖ. Galite turėti reikalų su valstybinėmis švietimo įstaigomis. Periodas žada sėkmingą reikalų eigą ar pabaigą. Profesinėje ir visuomeninėse veiklų sferose jausitės stipri, galite sulaukti pagyrimo ar kitokio garbingo įvertinimo. Didžiausias išbandymas bus jūsų ambicijoms. Tai karminių pamokų metas, būkite kukli ir romi. Asmeniniai santykiai daugiau dalykiški, pareigingi.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

RUTINA. Viskas vyks pagal įprastą kasdienių darbų planą. Pasistenkite mažiau improvizuoti ir laikykitės numatyto ritmo. Palanku vykti į komandiruotę arba planuoti panašaus pobūdžio keliones. Asmeninis gyvenimas teka lėtai, stabiliai, ramiai. Atsiribojimas nuo aplinkinių šiuo laikotarpiu jums rekomenduotinas. Tuomet būsite patenkinta savo rezultatais, viską spėsite padaryti laiku ir vietoje. Pasislėpkite nuo svetimų akių ir pabūkite tik dviese.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

NAMAI. Šis laikotarpis palankus namams, šeimai, santykiams. Visos mintys bus nukreiptos į aplinkos kūrimą ir tvarkymą. Turėsite aibes planų, kaip geriau renovuoti, sutvarkyti, pakeisti. Ir išties tai darydama būsite laiminga. Tinkamas metas pirkti išankstines keliones vasaros sezonui. Išlaidų gali pareikalauti artimesnių ar tolimesnių giminaičių problemos. Šiuo laikotarpiu nerekomenduotina ieškoti naujo darbo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

KARMA. Galite gauti karminių pamokų, susijusių su asmeniniais santykiais. Ištekėjusių gyvenime gali vykti rimtų pertvarkų. Vienišos gali sutikti žmogų iš savo tolimos karminės praeities. Santykių perspektyvą sunkins baimės, nenoras suklysti. Tačiau viskas vyks taip, kaip turi vykti. Nebauskite savęs už tai, kad jūsų gyvenime vyksta krizė. Šiuo laikotarpiu labai palankios dvasinės praktikos, atleidimo ritualai, pasninkavimas. Tai padės sustiprėti, jaustis saugiai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

FINANSAI. Visi jūsų planai bus susiję su galimais naujais pajamų šaltiniais. Patarimas: pinigų neleiskite, o pataupykite. Susilaikykite nuo išlaidavimo. Savaitgalį maloniai leisite laiką su draugais. Profesinėje veikloje orientuokitės į bendradarbiavimą. Ypač palankus metas susitarimams, sutartims pasirašyti. Asmeniniuose santykiuose glauskitės prie artimo peties, ieškokite užtarimo ir paguodos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žurnalas „Didysis 2018-ųjų horoskopas“ jau primena – Naujieji ne už kalnų!

Skaitykite daugiau