Chirologės Astos Svirkienės horoskopas gruodžio 7–13 d.

Horoskopo ženklai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-07 07:00
Šiuo laikotarpiu galite įsitikinti posakiu, kad draugą bėdoje pažinsi. Tiesą pasakius, vargu ar reikės kokios nors bėdos, kad pagaliau pamatytumėte, kokie žmonės jus supa. Džiaukitės, jei šiuo laikotarpiu jums niekas neiškrės kiaulystės ar neatsuks nugaros.

Tai pasitikėjimo žmonėmis karminių pamokų metas. Profesinėje veikloje laukia daug smulkių reikalų, vieni labiau erzinantys, kiti mažiau. Laukite nedidelių naujienų, kurios bus susijusios su artimiausiais renginiais, šventėmis. Darbo rezultatai menki, todėl nevarkite griebtis už didelių projektų. Santykiuose dominuos draugiškumas, paslaugumas. Puoselėkite santykiuose atvirumą. Jei antroji pusė tyli, duokite jam laiko.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Galite gauti svarbią žinią iš įstaigos ar kitos su darbu susijusios organizacijos. Naujienos priklausys nuo to, kokia įstaiga jas siunčia. Didelė tikimybė, jog reikalas bus susijęs su pinigais. Dėl savo užsispyrimo ir nesukalbamo būdo gali kilti konfliktas su tiesioginiu vadovu. Šio laikotarpio pasiekimai menki, todėl koncentruokitės į santykius. Asmeniniame gyvenime pagaliau atėjo laikas pasikalbėti akis į akį su savo gyvenimo žmogumi.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Palankus metas mokytis, pradėti gilintis į naujus dalykus. Ypač aktuali mokyklos tema bus jūsų vaikams. Galimi pokalbiai su mokytojais dėl vaiko pažangumo ar pasiekimų. Savarankiškumo mokyklą teks išeiti toms, kurios ryšis imtis naujos veiklos. Palankus metas kelti profesionalumo lygį. Asmeniniuose santykiuose jausite stiprų norą leistis į nuotykius. Kai kurioms tai gali pavykti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Adventas – laikas pabūti kartu

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Užteks spoksoti į vieną tašką ir nuolat galvoti, jog nieko gero nelaukia. Nusimeskite prastos nuotaikos drapanas ir apsivilkite džiugesio rūbus. Jie jums labiau tinka. Siekiančioms pripažinimo ar aukštesnių pareigų vertėtų paskubėti – laikas labai greitai eina. Periodas svarbiam žingsniui nuostabiai tinkamas. Asmeniniuose santykiuose dalykitės ne tik jausmais, bet ir bendrais pomėgiais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šis laikotarpis bus finansiškai naudingas. Galite rizikuoti: imkitės finansinių projektų, investuokite. Piniginiai reikalai bus palankūs ir jūsų gyvenimo palydovui. Tik vieno turite vengti – skolinimo. Asmeniniuose santykiuose viskas klostysis pozityviai. Vienišė gali sulaukti atviro merginimo. Nuo likimo nepabėgsi. Šiuo periodu jis žada šį tą intriguojančio.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jausitės taip, tarsi baigiasi kažkoks gyvenimo etapas. Tačiau, kaip sakoma, tamsiausia naktis prieš aušrą. Jei jaučiate poreikį trumpam ištrūkti nuo darbų, taip ir padarykite. Grįžusi su naujomis jėgomis kibsite į darbą. Asmeniniuose santykiuose laikas įvertinti viską blaivia galva. Neužsibūkite niekur, nes svarbiausias laikas yra dabar.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kad ir kokie svarbūs darbiniai reikalai, nieko nėra brangiau už sveikatą. Ši tema bus aktuali ne tik jums, bet ir jūsų artimai aplinkai. Šiuo laikotarpiu skatintina prevencija, grūdinimasis, profilaktika. Periodas sudėtingas, atsipalaiduoti nederėtų. Profesinėje veikloje gali keistis planai. Asmeniniame gyvenime paprašykite paguodos ir palaikymo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jūsų laukia naujas etapas. Pats metas daryti tvarką savo profesinėje aplinkoje. Imkitės projektų, ieškokite patinkančio užsiėmimo. Aplinkiniai tegalės jus palaikyti, paremti priimant svarbų sprendimą. Puikus metas augti, plėstis. Šiuo laikotarpiu galite tvarkyti dokumentus susijusius su nekilnojamuoju turtu, dovanojimu ar palikimu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jums ypač reikės artimo žmogaus palaikymo, leidžiančio jaustis saugiai ir pasitikėti savo jėgomis. Periodas bus įtemptas, jausitės netvirtai. Nemažai jėgų ir pastangų atims nesibaigiantys darbai. Užimančioms atsakingas pareigas, derėtų dažniau darbo krūviu pasidalyti su kolegomis ar pavaldiniais. Asmeniniame gyvenime labiau imsite vertinti partnerio nuoširdumą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Turėsite daug darbo, bėgiosite lyg akis išdegusi. Neprisiimkite darbų daugiau, nei jums priklauso. Nes kyla realus pavojus, jog su kai kuriomis užduotimis nesugebėsite susitvarkyti dėl elementarios laiko stokos. Asmeniniai santykiai ne augalas – pats neužaugs. Vieniša gali susipažinti su patraukliu, pasiturinčiu vyriškiu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiuo laikotarpiu palanku imtis naujų darbų, veiklų ir pomėgių. Didelė tikimybė, jog derinsite svarbius kelionės dokumentus ar kvietimus. Jūs ir pati galite gauti kvietimą į neformalų dalykinį susitikimą. Kuo mažiau galvosite apie rezultatą, tuo greičiau jį gausite. Žmonės jums palankūs, jus palaikys. Asmeniniai santykiai tarsi iš naujo atrandami.

Vandenis

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Neapgaudinėkite savęs, kad viskas išsispręs savaime. Jei pati nesiimsite konkrečių veiksmų, kad išsiaiškintumėte, kas vyksta, atsakymų ar sprendimų nebus. Laikas, kai reikalinga akistata su savimi. Pamedituokite, išvykite kuriam laikui pabūti viena sau. Asmeniniame gyvenime taip pat laikas subręsti ir prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pasisaugokite žmonių, kurie vienaip ar kitaip daro jums įtaką. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo pateisinama ir netgi draugiška, iš tiesų gali būti tik sąmoninga manipuliacija. Profesinėje veikloje šiuo laikotarpiu jausite lengvą energijos stygių. Tačiau tai netrukdys kilstelėti profesinėje plotmėje. Tai, kas neduoda ramiai gyventi – meskite per bortą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Namų jaukumą kurkite natūraliais kvėpikliais

Naujausi straipsniai