Cher ir Valas Kilmeris: kokie iš tikrųjų buvo šios garsios poros santykiai?

Cher ir Valas Kilmeris / Vida Press nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-11-21 13:14
Daugelis žino, kad legendinė atlikėja Cher (75) kadaise susitikinėjo su Holivudo ikona Valu Kilmeriu (61). Ir nors poros nuotraukos tada puikavosi visuose to meto leidiniuose, kokie jųdviejų santykiai buvo iš tiesų leista sužinoti tik dabar.

Apie romaną su aktoriumi papasakojo pati Cher. Naujausiame žurnalo „People“ numeryje dainininkė apie draugystę su Valu Kilmeriu, užsimezgusią po skyrybų su Greggu Allmanu ir prieš aktoriaus santuoką su dabar jau buvusia žmona Joanne Whalley, neslėpė nieko. Pasirodo, Cher ir Valas Kilmeris buvo supažindinti per dainininkės gimtadienio vakarėlį.

„Tapome draugais, nes mes nuolat juokdavomės iš tų pačių dalykų. Jis nakvodavo pas mane, bet buvome tik draugais (iš pradžių). Tai tęsėsi gan ilgai. Na, ne taip jau ir ilgai“, – dalijosi Cher.

Vienas labiausiai aptarinėtų šios garsios poros bruožų buvo net 14 metų amžiaus skirtumas.

„Jis buvo toks jaunas. Ar tik ne 22-ejų? O man kiek? Nežinau. Virš 30-imt. Tada tai visiems rūpėjo labiau. Tiesa tokia, kad jei nebūčiau susitikinėjusi su jaunesniais vyrais, būčiau likusi be pasimatymų. Jaunesnių vyrų vyresnės moterys negąsdino. Tačiau mano amžiaus vyrams tai nepatiko“, – tęsė ji.

Cher ir Valas Kilmeris  / Vida Press nuotr.
Cher ir Valas Kilmeris / Vida Press nuotr.

Cher prisiminė, kad Valas Kilmeris buvo ne tik idealus partneris jai, bet ir mokėjo elgtis su jos vaikais Chazu Bono ir Elijah Blue Allmanu – atžalomis iš ankstesnių jos santuokų.

Kartą Naujuosius metus dainininkė su vaikais nusprendė sutikti namuose. Prie jų prisijungė ir aktorius, vakaro praleisti atvykęs ne tuščiomis, o su įvairiomis darbeliams skirtomis priemonėmis. Tai buvo smagiausias vakaras, kurį Cher, Valas Kilmeris ir dainininkės atžalos praleido kurdami meną.

„Mes turėjome nepakartojamų akimirkų, bet buvo ir tokių, kurias turėjome iškęsti, nes mudu esame alfa patinai. Nepriklausomos asmenybės ir nei vienas nenorėjome to atsisakyti“, – paaiškino ji.

Cher ir Valas Kilmeris  / Vida Press nuotr.
Cher ir Valas Kilmeris / Vida Press nuotr.

Cher kalbėjo ir apie Valo Kilmerio ligą. Pats aktorius vos prieš metus memuaruose „I’m Your Huckleberry“ rašė, kaip prastėjant jo sveikatai jis kurį laiką gyveno pas Cher jos svečiams skirtame name. 2015-aisiais Valui Kilmeriui diagnozuotas gerklės vėžys. Šiuo metu liga – remisijoje.

„Kai sirgo, jis pas mane dažnai apsistodavo. Visą laiką išliko drąsus. Mačiau, kaip sunkiai jis kovojo. Kartą net atvažiavo paramedikai, jam pradėjus kosėti krauju, tada jis pažvelgė į mane, o aš į jį ir abu supratome, apie ką galvojame“, – prisiminė ji.

Cher ir Valas Kilmeris  / Vida Press nuotr.
Cher ir Valas Kilmeris / Vida Press nuotr.

Neseniai aktorius „Amazon Prime“ platformoje pristatė ir dokumentiką apie save, pavadintą paprasčiausiai „Val“. Jai gražių žodžių negailėjo ir buvusi mylimoji Cher.

„Jis labai kūrybiškas ir drąsus, kad ryžosi viską parodyti taip, kaip parodė. Jis menininkas. Kartais elgiasi ne pagal savo amžių, bet atleidi jam. Viską jam atleidi. Net kai pykdavau ant jo, džiaugsmas niekur nedingdavo. Jam pašaukus, nesvarbu, kur tuo metu būdavau, visada ateidavau“, – prisiminimais dalijosi Cher.

15min primena, kad Cher ir Valas Kilmeris draugavo nuo 1982 iki 1984 m.

Naujausi straipsniai