Charlize Theron prisipažino rūkiusi žolę – iš tų laikų liko vienas privalumas

Charlize Theron filme „Gringo“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-01 15:02
42 metų dviejų vaikų mama Charlize Theron jau nuo kito savaitgalio, kovo 9 dienos, kino teatruose pasirodys veiksmo komedijoje „Gringo“, kur vaidins veiklią verslininkę, „prastūmusią“ idėją gaminti marihuanos tabletes. Pasirodo, ši tema jai toli gražu ne nauja – pristatydama filmą spaudos konferencijoje Holivudo žvaigždė prisipažino, jog ilgą laiką pati rūkė marihuaną.

„Taip, žinau, kas tai yra. Tačiau po kiek laiko mano organizmas ir žolė tapo nesuderinami ir jau senokai to nebedarau. Supratau, kad mane žolė daro nuobodžia, tad vieną dieną tiesiog atsisakiau marihuanos. Iš tų pašėlusių laikų yra tik vienas pliusas – man buvo labai paprasta kurti narkotikų pardavėjos vaidmenį filme “Gringo“, – juokiasi Ch.Theron.

Dabar ji – kone pavyzdinga mama, auginanti dvi atžalas – šešerių sūnų Jacksoną ir dviejų dukrą August. O ką aktorė sakytų savo vaikams sužinojusi, kad jie traukia dūmą?

„Taip nebus, nes mes apie tai kalbėsimės. Su manimi kai buvau jauna niekas nesikalbėjo, nepasakojo apie narkotikų žalą. O aš jau pasiruošusi tokiems pokalbiams su savo vaikais. Be to, jie mato mane kaip pavyzdį: nerūkančią ir negeriančią, einančią per gatvę degant tik žaliam šviesoforo signalui ir panašiai. Elgiuosi su jais taip, kaip norėčiau, kad jie užaugę elgtųsi“, – sako viena garsiausių pasaulio žvaigždžių, 2004 metais laimėjusi „Oskarą“ geriausios aktorės kategorijoje.

Charlize Theron filme „Gringo“
Charlize Theron filme „Gringo“

Naujausias jos vaidmuo – taip pat įsimintinas. Kriminalinė komedija „Gringo“ pasakos apie verslininkų porelę Eleiną ir Ričardą (aktoriai Charlize Theron ir Joelis Edgertonas), kurie vis daugiau Amerikos valstijų legalizuojant marihuaną, sugalvoja idėją gaminti žolės tabletes. Užsitikrinę investavimą, porelė nutaria tablečių gamybą užsukti Meksikoje (nes ten pigiau). Ir į Meksiką su tablečių receptu bei užduotimi prižiūrėti gamybą išsiunčia švelnių manierų, patikimą darbuotoją Haroldą (jį suvaidino Davidas Oyelowo).

Vargšas Haroldas patenka į visiškai nepažįstamą, svetimą ir bauginančią aplinką. O pasklidus gandams apie naujosios formulės marihuanos tabletės pelningumą, jis atsiduria daugybės pačių skirtingiausių interesantų dėmesio centre. Apgauti kiekviename žingsnyje bandantys kolegos ir konkurentai; Meksikos nusikaltėlių karteliai; narkotikų baronai; tarptautiniai samdiniai ir žudikai; JAV narkotikų tarnybos pareigūnai ir šiaip daugybė neaiškių tipelių prie Haroldo sulekia kaip bitės prie medaus. Visi jie – su vienu tikslu: bet kokia kaina ir priemonėmis sučiupti Haroldą ir jei ne visiškai užvaldyti, tai bent atsignybti dalį taip viliojančio cheminės marihuanos pyrago.

Daugybės nesusipratimų, intrigų, kivirčų, nelaimingų atsitikimų ir kitokios velniavos pilna kriminalinė komedija „Gringo“ Lietuvoje pradedama rodyti kovo 9 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai