Charlize Theron prakalbo apie vakarą, kai mama gindamasi nušovė jos tėtį

Charlize Theron su mama Gerda/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena garsiausių pasaulio aktorių Charlize Theron (44) naujausiame interviu prakalbo apie baisiausią savo gyvenimo vakarą. Jos motina Gerda, gindamasi nuo savo vyro, Charlize tėvo Charles, jį nušovė.

Pasak kino žvaigždės, tėvas turėjo rimtų bėdų su alkoholio vartojimu. Ji tėvą apibūdina, kaip „stipriai sergantį vyrą“, patekusį į beviltišką situaciją iš kurios kelio atgal nebebuvo. Tą kartą, tėvas eilinį kartą grįžo namo girtas, tik šįkart – su šaunamuoju ginklu rankose.

Charlize Theron su mama Gerda/„Scanpix“ nuotr.

„Jis buvo toks girtas, kad vos pastovėjo ant kojų“, – pasakojo aktorė. Tėvui grįžus, mama su 15-mete Charlize pasislėpė vonios kambaryje. Jos tvirtai užrėmė duris, tačiau tėvas bandė įeiti. Visgi, jam nepavykus, jis ėmėsi ginklo.

„Tada jis žengė žingsnį atgal ir tris kartus šovė į duris. Į mus nepataikė nė viena kulka ir tai buvo tikras stebuklas“, – siaubingą įvykį prisimindama pasakojo Charlize. Po to, Charlize motina dėl būtinosios ginties nušovė savo vyrą.

Charlize Theron su mama Gerda/„Scanpix“ nuotr.

Ch. Theron patikino, kad jai pagaliau nebėra gėda kalbėti apie šį įvykį ir ji nustojo sakyti, kad tėvas neva žuvo autoavarijoje. Anot jos, tik terapija jai padėjo susivokti savo jausmuose ir priimti šį įvykį, kaip nepakeičiamą faktą.

„Nebejaučiu gėdos dėl to, kokioje šeimoje užaugau. Privalau apie tai kalbėti, nes kuo daugiau bus apie tai kalbama garsiai, tuo daugiau panašaus likimo žmonių supras, kad jie nėra viena, – tikino aktorė. – Man visa tai yra istorija, kaip reikia gyventi su žmogumi, turinčiu priklausomybių ir ką jos jam gali padaryti.“

Skaitykite daugiau