Charlize Theron ir Seano Penno atostogos Havajuose užminė mįslę

Charlize Theron ir Seanas Pennas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-03 15:55
Aktorė Charlize Theron išprovokavo gandus apie naują romaną su Seanu Pennu – abu „Oskarų“ laureatai atostogavo Havajuose ir kartu sutiko Naujuosius metus.

Ch.Theron anksčiau šią savaitę buvo nufotografuota besiilsinti paplūdimyje su S.Pennu. Jie taip pat paplaukiojo banglentėmis netoli 53 metų aktoriaus atostogų namo. Vienas liudininkas Niujorko laikraščiui „Daily News“ sakė, kad aktoriai atrodė „labai artimi“ vienas kitam ir gerai besijaučiantys vienas kito draugijoje.

Nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.

Gandus apie romaną jiedu dar labiau pakurstė trečiadienį, kai tuo pačiu lėktuvu grįžo į Los Andželą, nors ir vengė drauge pakliūti į fotoobjektyvų akiratį ir iš oro uosto išvyko atskirai.

Ch.Theron, kuri savo mažamečio įsūnio Jacksono į tas atostogas nebuvo pasiėmusi, anksčiau buvo siejama su „Šeimos bičo“ kūrėju Sethu MacFarlane‘u, o S.Pennas anksčiau buvo vedęs Madonną ir dabar naujai susižadėjusią aktorę Robin Wright, be to, susitikinėjo su Scarlett Johansson. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai