Charlize Theron ir Seanas Pennas šią vasarą planuoja susituokti ir įsivaikinti

Seanas Pennas ir Charlize Theron / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-17 20:00
Aktorių pora Charlize Theron (38 m.) ir Seanas Pennas (53 m.) šią vasarą planuoja susituokti, o netrukus po vedybų dar ir kartu įsivaikinti mažylį, skelbia „Us Weekly“.

Kaip „Us Weekly“ sakė šaltinis iš poros aplinkos, susituokti jiedu planuoja dar šią vasarą Charlize Theron gimtinėje Pietų Afrikoje. Čia šiuo metu filmuojamas filmas „The Last Face“, kurį režisuoja Seanas Pennas, o pagrindinį vaidmenį atlieka jo mylimoji.

„Jie nori susituokti labai greitai, – sakė šaltinis. – Į ateitį jie žiūri turėdami labai daug vilčių.“

Taip pat pranešama, kad netrukus po vedybų jiedu planuoja įsivaikinti mažylį. Charlize Theron jau turi vieną įsūnį Jacksoną, kuriam dabar dveji, o Seanas Pennas su buvusia žmona Robin Wright turi du jau suaugusius vaikus – 23-ejų dukrą Dylan ir 20-metį sūnų Hopperį. Su Charlize Theron įsūniu Seanas Pennas sutaria puikiai ir tarp jųdviejų yra užsimezgęs labai stiprus ryšys – berniukui jis yra kaip tėvas.

„Charlize visada norėjo turėti dar vieną vaiką“, – sakė šaltinis.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Charlize Theron ir Seanas Pennas draugai yra jau 18 metų, o romantiški santykiai tarp jųdviejų užsimezgė maždaug prieš aštuonis mėnesius.

„Aš tikrai nesitikėjau, kad mes tapsime pora. Seanas ir aš pažinojome vienas kitą 18 metų, mes buvome tiesiog labai geri draugai. Mūsų santykiai vystėsi lėtai, nes žinojome, kad galime susimauti ir prarasti tai, ką turėjome. Ne kartą apie tai kalbėjome, – gegužę žurnalui „Vogue“ pasakojo Charlize Theron. – Tačiau galiausiai santykiai išsirutuliojo patys mums nededant per daug pastangų. Tai tiesiog nutiko natūraliai, ir dar prieš tai suprasdama, aš jau buvau giliai įklimpusi – mane tikrai mylintys žmonės mato, kaip šie jausmai mane paveikė.“

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai