Charizmatiškasis šefas Gian Luca trečią kartą tapo tėčiu: svajonė išsipildė

Gian Luca Demarco / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

TV3 Laidos „Gardu Gardu“ vedėjas, virtuvės profesionalas Gian Luca Demarco sako, kad išsipildė dar viena, šįkart visai nekulinarinė jo svajonė, žmona Eglė rugpjūčio 13 dieną pagimdė dukrą. „Juokaudamas aš vis kartojau, kad noriu dar vienos mergytės, kurią galėčiau pavadinti Martina. Sužinojusi, kad laukiasi žmona man švelniai tarė: „Martina atkeliauja“.

Daugiau, nei 10-metį Lietuvoje gyvenantis italas Gian Luca Demarco, su Ali Gadžijevu vedantis populiarią kulinarijos laidą, neslepia, kad už viską jam svarbiau – šeima.

„Mano darbas visai paprastas, nes laidą kuriame su geru draugu Ali. Visa komanda nuo pat pradžių žinojo, kad mano žmona laukiasi, todėl tiek iki vaiko gimimo, tiek jau po to – manimi nuoširdžiai rūpinosi.“

Gian Lucos dukra į šį pasaulį atvyko šiltą rugpjūčio 13-osios dieną. Tėtis labai džiaugėsi, nes kūdikį su žmona Egle planavo ilgai ir labai laukė. Du mažamečius vaikus auginanti šeima juokiasi, kad Gian Luca tiek kalbėjo apie būsimos dukros vardą, kad nekilo jokių abejonių kaip naujagimę pavadinti.

Gian Luca Demarco / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Tik Martina, ir tik su trumpąja „i“, kitaip Italijoje šio vardo niekas nesuprastų“, – atviravo Gian Luca. Dukros vardą jis išsirinko seniai, paprasčiausiai tėčiui toks labai patiko. Eglė, supratusi, kad laukiasi, net linksmai vyrui pasakė, kad jo žodžiai tarsi burtažodis, kuris netruko išsipildyti.

Kadangi Gian Luca augina beveik šešerių metų dukterį Magdą ir ketverių sūnų Benjaminą, Martinos atsiradimas šeimoje – vienas džiaugsmas. Nėra jokios nežinomybės ar baimės, kuri aplanko susilaukus pirmagimio. Viskas pažįstama, ramu.

Gian Luca Demarco / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Visi mūsų vaikai yra angeliukai. Martina daug miega, dėl jos jokių rūpesčių nekyla. Žinoma, kad šiek tiek keičiasi dienotvarkė, bet aš ją koreaguoju taip, kad visiems būtų gerai. Daug laiko būnu namuose, su vaikais. Nors artėja naujasis mūsų su Ali laidos sezonas, bet tikrai nesu užsikasęs darbų šūsnyje. Priešingai – visi mane supranta. Juk taip šito kūdikio laukiau.“

Su odontologe Egle Gian Luca susitiko vieną vasaros vakarą restorane, pasibaigus kino seansui po žvaigždėmis. Vyras užsuko pavalgyti, ten su Egle atėjo ir jo viena pažįstama. Su būsima žmona patiko bendrauti, tad Gian Luca merginą pakvietė sekmadienio pietų. Taip užsimezgė draugystė. 

Tiesa, iš pradžių į įsimylėjusį užsienietį Eglė žiūrėjo įtariai, todėl gabiam šefui teko kaip reikiant pakovoti dėl į akį kritusios damos širdies. Tačiau šiandien jie neįsivaizduoja gyvenimo vienas be kito, o kur dar visa didžiulė graži šeima.... Akivaizdu, jos pamatai su metais vis tvirtėja.


Gian Luca Demarco su šeima (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau