Charizmatiškąjį Freddie Mercury suvaidinęs Rami Malekas ruošiasi naujam vaidmeniui Džeimso Bondo filme

Rami Malekas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Freddie Mercury filme „Bohemijos rapsodija“ suvaidinęs ir „Oskarą“ už šį vaidmenį gavęs Rami Malekas ruošiasi naujam iššūkiui – jau šiemet aktorius prisijungs prie ilgai atidėlioto James'o Bondo filmo kūrimo.

Rami Malekas yra pasirengęs užbaigti sandorį dėl pagrindinio Džeimso Bondo piktadario vaidmens, kuris yra jau penktasis Danielio Craigo sąraše.

Nors kol kas filmas dar neturi oficialaus pavadinimo, jis dažnai vadinamas „Bond 25“, o jo darbinis pavadinimas – „Shatterhand“.

Danielis Craigas su žmona Rachel Weisz / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Collider“ praneša, kad R. Maleko laimėtas „Oskaras“ yra veiksnys, paskatinęs kūrėjus pakviesti prisijungti jį prie kūrybinės grupės. Malekas šiam vaidmeniui svarstytas jau kuris laikas, tačiau „Variety“ gruodį paskelbė, kad jo darbų grafikas paskutiniame „Robot“ televizinio serialo sezone, kuriame jis vaidina kompiuterinį įsilaužėlį su nerimo sutrikimu, nesuderinamas su filmavimais Džeimso Bondo filme. Panašu, kad darbus pavyko suderinti, nes susitarimas, kalbama, įvyko. Tiesa, oficialaus patvirtinimo dar nėra.

Rami Malekas su grupės „Queen“ nariais / „Scanpix“ nuotr.

Pranešama, jog Džeimso Bondo juostos kūrėjai bando įtikinti kitą „Oskaro“ nugalėtoją Lupitą Nyongą taip pat prisijungti prie filmo.

Filmavimo darbai turėtų prasidėti jau kitą mėnesį, o kino ekranus filmas pasieks 2020 m. balandį.

Skaitykite daugiau