Chaosas Egipte koreguoja Egidijaus Dragūno atostogų su gerbėjais užmojus

Egidijus Dragūnas / Grupės „Sel“ archyvo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-08-20 14:35
Egiptą krečiantys neramumai palietė daug sričių, o ypač turizmą. Atostogas su gerbėjais planuojantis dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas pranešė, kad įvykiai Egipte pakoregavo ir jo planus.

Apie spalio 12-19 dienomis suplanuotos kelionės į Kretos salą pokyčius E.Dragūnas savo gerbėjams ir planuojantiems į kelionę vykti kartu pranešė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Sveiki, rašau Jums dėl mūsų kelionės, rezultatai pranoko lūkesčius. Jau nupirktos 36 vietos. Yra tik viena prasta naujiena, kad dėl įvykių Egipte turistų srautai nukreipiami į kitas vietas, dėl to nuo 150 vietų viešbutis mus apkarpė iki 70-ies, bet, manau, kuo kompaktiškesnė grupė, tuo viską bus paprasčiau daryt. Pirmos dienos programėlė: iš Vilniaus išskrisime, apsistosime viešbutyje – ir atskiroje salėje nuo visų – turėsime susipažinimo vakarą“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašė E.Dragūnas.

Kad netikėtai pasikeitė vietų skaičius minėtame viešbutyje, patvirtino kelionių agentūros „Novaturas“, kuri organizuoja Selo ir jo gerbėjų kelionę, rinkodaros projektų vadovė Ieva Dorelaitienė.

„Šiuo metu iš 150 vietų mums liko tik 74. Taip nutiko dėl Egipte susidariusios situacijos. Atostogautojai, nusipirkę kelialapius į Egiptą, nukreipiami į kitus kurortus“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Dorelaitienė.

Kaip patikino kelionių agentūros rinkodaros projektų vadovė, kelionė su E.Dragūnu poilsiautojams neatsieis daugiau nei įprastai. „Tai nestandartinė kelionė, tačiau jos kaina nėra dėl to didesnė. Greičiau mažesnė, arba, tiksliau tariant, speciali. Priklausomai nuo viešbučio, jos kaina prasidės nuo 2499 litų“, – sakė I.Dorelaitienė.

E.Dragūnas į Kretą planuoja vykti kartu su sūnumi ir mylimąja Eleonora Sebrova.

Neramumai Egipte

Nepaprastoji padėtis Egipte paskelbta rugpjūčio 14 dieną, saugumo tarnyboms įsiveržus į dvi didžiules protestų stovyklas Kaire, įkurtas nuversto prezidento Mohamedo Mursi šalininkų. Lietuvos  Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į įvykius Egipte ir šalyje paskelbtą nepaprastąją padėtį, rekomenduoja Lietuvos piliečiams susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Egiptą, ypač į didžiuosius šalies miestus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai