Channingo Tatumo besilaukianti žmona Jenna Dewan-Tatum apsinuogino subtilioje fotosesijoje

Chaningas Tatumas su žmona Jenna Dewan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-13 17:00
Seksualiausiu planetos vyru išrinkto aktoriaus Channingo Tatumo žmona Jenna Dewan-Tatum (32) nusifotografavo subtilioje žurnalo „Glamour“ fotosesijoje, kurioje pozuoja apnuoginusi savo suapvalėjusi pilvuką.

Žmonės.lt jau rašė, kad  aktorių porelė J.Dewan-Tatum ir Ch.Tatumas laukiasi pirmagimio.

Prieš ketverius metus už Ch.Tatumo ištekėjusi moteris fotoseijoje pozavo prigulusi ant didžiulės pliušinės pandos, prisidengusi raudona liemenėle ir melsvais dryžuotasi vyriškais marškiniais. Kitoje nuotraukoje moteris pozavo šalia milžiniškos žaislinės žirafos pasipuošusi šviesiai mėlynais džinsais ir balta, pilvą apnuoginančia palaidine.

Kadrus iš fotosesijos galite pamatyti čia.

Duodama interviu žurnalui, Jenna prisipažino, jog labai jaudinosi dėl nėštumo metu besikeičiančių formų.

„Viskas ėmė keistis taip greitai, kad aš net išsigandau. Tačiau tam gamta sutvėrė devynis nėštumo mėnesius, kad būsima mama spėtų apsiprasti ir fiziškai ir emociškai. Dabar jaučiu, jog esu pasiruošusi turėti mažylį“, – atviravo moteris.

J.Dewan-Tatum atskleidė ir savo laimingos santuokos paslaptį: „Dauguma aktorių porų yra per daug užsiėmę savo karjeromis. Aš ir Channingas taip pat esame ambicingi, bet mums santykiai yra pirmoje vietoje, todėl stengiamės susikurti daug bendros veiklos.“

Channingas Tatumas su aktore ir šokėja Jenna Dewan susipažino 2006-aisiais filmuodamiesi juos išgarsinusiame filme „Šokis hiphopo ritmu“ (org. „Step Up“), 2009-aisiais jiedu susituokė Malibu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai