Channingas Tatumas ir Jessie J vėl kartu: skyrybos tetruko mėnesį

Channingas Tatumas ir Jessie J
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-25 15:01
Aktorius Channingas Tatumas po mėnesį trukusių skyrybų susitaikė su širdies drauge, atlikėja Jessie J.

Praėjusių metų pabaigoje apie skyrybas pranešusi pora vėl kartu – Channingas ne tik pasidalijo instagrame bendra meilia judviejų nuotrauka, bet ir puolė ginti Jessie, kai po minėtu kadru vienas iš sekėjų pakomentavo, kad aktorius gražiau žiūrėjosi su savo buvusia žmona Jenna Dewan.

Aktorius savo mylimąją apgynė sakydamas, kad „nėra nuostabesnės ir gražesnės už ją“, o negatyvius komentarus rašantiesiems pasiūlė nebesilankyti jo anketoje ir apskritai nevertinti moterų grožio, nes jis neišmatuojamas ir, anot jo, priklauso nuo kiekvieno žiūrinčiojo.

Žmonės.lt primena, kad pora praėjusių metų pabaigoje pasuko skirtingais keliais, tačiau užteko nepilno mėnesio, kad suprastų, jog nori atnaujinti santykius. Jiedu buvo pastebėti besilankantys vienas pas kitą namuose, o bendra nuotrauka instagrame ir gražūs aktoriaus žodžiai nepaliko abejonių dėl susitaikymo.

Pora susitikinėti pradėjo 2018-ųjų pabaigoje – praėjus pusmečiui, kuomet aktorius išsiskyrė su savo žmona Jenna Dewan. Viena gražiausių Holivudo porų laikyti sutuoktiniai išsiskyrė po devynerių santuokos metų. Šią žinią patys pranešė pranešė socialiniuose tinkluose.

Jenna Dewan ir Channingas Tatumas/Vida Press nuotr.
Jenna Dewan ir Channingas Tatumas/Vida Press nuotr.

„Sveikas, pasauli! Taigi... turime kai ką, kuo norėtume pasidalinti. Pirmiausia, keista, kad tokį dalyką turime pranešti visiems, bet tai yra pasekmė to gyvenimo, kurį mes patys pasirinkome, ir už kurį mes, beje, esame labai dėkingi. Gyvename nuostabiu metu, bet tuo pačiu tai metas, kai tiesą galima lengvai iškraipyti „alternatyviais faktais“. Taigi norime pasidalinti su jumis tiesa, kad žinotumėte, jog jeigu tai perskaitėte ne čia, tuomet tai greičiausiai yra fantazija.

Mudu su meile priėmėme sprendimą išsiskirti kaip pora. Mes labai stipriai įsimylėjome vienas kitą prieš daugelį metų ir kartu turėjome magišką kelionę. Absoliučiai niekas nepasikeitė tame, kaip stipriai mes mylime vienas kitą, bet meilė yra gražus nuotykis, kuris nuo šiol mus veda skirtingais keliais. 

Nebuvo jokių paslapčių ar pikantiškų detalių priimant šį sprendimą – tiesiog du geriausi draugai suprato, jog atėjo metas duoti vienas kitam erdvės ir gyventi pačius džiaugsmingiausius ir meilės pripildytus gyvenimus kaip tik įmanoma. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys bei atsidavę tėvai dukrai Everly.

Po šio pranešimo skyrybų daugiau nebekomentuosime, tad iš anksto dėkojame jums už mūsų šeimos privatumo gerbimą. Siunčiame visiems daug meilės, Chanas ir Jenna.“

Žmonės.lt primena, kad Channingas Tatumas ir Jenna Dewan susituokė 2009-aisiais metais. Pora susipažino kartu filmuodamasi kino filme „Šokis hip-hopo ritmu“.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama