„Chanel“ pristatė aukštosios mados kolekciją: „Kai pasaulis darosi pernelyg bjaurus, ateina metas grožiui“

„Chanel“ aukštosios mados kolekcija / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-24 10:26
„Kai pasaulis darosi pernelyg bjaurus, ateina metas grožiui“, – po įspūdingo madų šou kalbėjo „Chanel“ kūrybos direktorius Karlas Lagerfeldas. Antradienį dizaineris pristatė aukštosios mados kolekciją, nukėlusią žiūrovus į pasakų pasaulį.

Magiškame sode tarp čiurlenančių fontanų modeliai tarytum sklendė. Laisvai judėti manekenėms padėjo K.Lagerfeldo parinkti bateliai.

Pastaruoju metu populiarius kojinės tipo batelius su nedideliu kulnu jis perkėlė ant podiumo, pridėdamas aukštajai madai taip reikiamos prabangos. „Chanel“ dizaineris batelius nužarstė kristalais ir gėlėmis – tokiomis, kokios puošė ir naujosios kolekcijos drabužius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu finalinį modelį – nuotakos rūbą – K.Lagerfeldas išpuošė galybe plunksnų. Vis dėlto tai nebuvo tradicinė vestuvinė suknia. Olandų modelį Luną Bijl dizaineris aprengė baltu smokingu su ilgu plunksnų šleifu ir plunksnomis dekoruotomis rankovėmis.

Dabar, kai pakilo nauja pasipriešinimo lyčių nelygybei banga, toks nuotakos rūbas yra ne tik gražus drabužis, bet ir socialinis pareiškimas: nuotaka gali rengtis taip, kaip jai patinka!

Įdomu tai, kad iki šiol per visą „Chanel“ istoriją tik trys madų šou „nuotakos“ mūvėjo kelnes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai