„Chanel“ be vadovo: atsistatydino Maureen Chiquet

Maureen Chiquet / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-28 14:00
Iš pirmo žvilgsnio tai greičiau verslo nei mados naujiena, labiau įdomi specialistams. Tačiau žvelgiant plačiau – etatų pokyčiai labai svarbūs industrijos plėtrai – nuo aukštosios mados (kuo grožėsimės) iki greitosios (ką vilkėsime pačios). Ir, žinoma, už kiek.

Taigi vos kelios dienos po pavasarinio „Chanel“ aukštosios mados šou „Grand Palais“ rūmuose, Paryžiuje, koncernas liko be vadovės: atsistatydino jo direktorė Maureen Chiquet, dirbusi čia nuo 2007-ųjų ir tvarkiusi „Chanel“ reikalus visame pasaulyje.

Priežastis – nesutapęs požiūris į mados namų strateginę plėtrą – kad ir ką ši sudėtinga konstrukcija reikštų. Maureen pareigas perėmė vienas iš mados namų savininkų brolių Wertheimerių, valdybos pirmininkas Alainas.  

Su Wertheimerių šeima – dabartinių savininkų seneliu Pierre – dalykinius santykius užmezgė pati mados namų įkūrėja Coco Chanel, ieškojusi verslo konsultacijos ir kapitalo, kuris po II pasaulinio karo padėtų atgaivinti mados namus. Tuomet jam ir buvo perduotos „Chanel“ prekės ženklu pažymėtų produktų komercinės teisės. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
 
Elaima.lt

Temos:

Chanel Mada Mada

Naujausi straipsniai