„Chambre de Commerce Franco-Lituanienne” surengė iškilmingą jubiliejinę vakarienę Valdovų rūmuose

„Chambre de Commerce Franco-Lituanienne” surengė iškilmingą jubiliejinę vakarienę Valdovų rūmuose/ Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-01 12:57
Dvidešimtmetį Lietuvoje švenčianti asociacija „Chambre de Commerce Franco-Lituanienne” (Prancūzijos-Lietuvos prekybos rūmai) šiemet surengė dar vieną iškilmingą labdaros vakarą „Diner de Gala”.

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų menės lapkričio 30-osios vakarą virto iškilminga vieta, į kurią susirinko šalies ir užsienio garbingi svečiai iš politikos, verslo, meno ir šou pasaulių. Iš viso šventėje dalyvavo du šimtai svečių.

Šįmet labdaros renginys buvo dedikuojamas prancūziškam kinui: DINER DE GALA AVEC LE CINEMA FRANCAIS. Vakaro metu vyko Prancūzijos-Lietuvos verslo apdovanojimai, gyvos muzikos koncertas, susirinkusių laukė keturių patiekalų vakarienė, prancūziško kino pristatymas, labdaros loterija ir šokiai. Prie stalų susėdę kviestiniai svečiai skanavo Foie Gras, sraiges, plėšytą antieną ir šokoladinį desertą. Kiekvienas patieklas buvo susietas su konkrečiu prancūzišku filmu.

Šventinio renginio metu surinkta parama atitenka Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondui „Pagalba Lietuvos vaikams“. Šis paramos ir labdaros fondas remia šalies jaunuosius muzikos talentus. Renginio globėja – Jos ekscelencija Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje, ponia Claire Lignieres-Counathe.

Naujausi straipsniai