Chadwickas Bosemanas vos nepraleido šanso tapti Juodąja pantera

Chadwickas Bosemanas filme „Juodoji pantera“ / Filmo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 14:34
Kai Chadwickas Bosemanas sulaukė skambučio iš savo agento suvaidinti kino studijos „Marvel“ personažą, aktorius ilgai dvejojo ir nesiryžo iškart priimti pasiūlymo.

Vis dėlto broliai Anthony ir Joe Russo – dviejų „Kapitonas Amerika“ („Captain America“) ir būsimo „Keršytojai. Begalybės karas“ („Avengers: Infinity War“) filmų režisieriai – kartu su kino studijos „Marvel“ prezidentu Kevinu Feige'u įtikino C. Bosemaną tapti naujausia „Marvel“ visatos žvaigžde – Juodąja pantera.

41-erių metų JAV aktoriaus teigimu, atranka buvo tokia slapta, kad pasiūlymo metu nebuvo net paminėtas tikslus filmo pavadinimas. Iki šiol aktorius niekada nepriėmė jokio vaidmens nežinodamas scenarijaus arba bent kas yra filmo režisierius, tačiau yra dėkingas už tai, kad surizikavo.

Viskas, kas buvo žinoma aktoriui priimant savo sprendimą tapti Juodąja pantera, tai, kad šis personažas turės svarbų kultūrinį poveikį visuomenei, o filmas – neįprastas, visai kitoks, nei prieš tai buvę „Marvel“ filmai.

Pirmąkart aktorius C. Bosemanas Juodosios panteros – išgalvotos Afrikos tautos „Wakandos“ karaliaus T'Challa – personažą suvaidino 2016 m. filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“, tačiau jau netrukus kartu su aktoriais Lupita Nyongo bei Michaelu B. Jordanu dar kartą pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose, režisieriaus Ryano Cooglerio filme „Juodoji pantera“ (orig. „Black Panther“).

Filmo nuotr.
Filmo nuotr.

Kino juostos „Juodoji pantera“ veiksmas vyksta iškart po filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ įvykių, kuomet po savo tėvo mirties jaunasis T‘Challa grįžta į gimtąją „Wakandą“ perimti sosto ir tapti naujuoju karaliumi. Tačiau pasirodžius galingam senam priešui ir norint atverti savo šalį pasauliui, jam teks kovoti ir kaip naujajam karaliui, ir kaip Juodajai panterai.

Kadangi kino juostoje „Juodoji pantera“ dominuoja Afrikos ir Afrikos amerikiečių aktoriai, šis filmas žada tapti esminiu kultūriniu įvykiu ne tik „Marvel“ kino visatai, bet ir visai kino industrijai.

Žmonės.lt

Temos:

Kinas filmas Kinas

Naujausi straipsniai