Ch. Aguilera prabilo apie vyrą, įskaudinusį ją savo prisipažinimu

Christina Aguilera / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Christina Aguilera (37) naujo „Untucked“ sezono premjeroje prisipažino, kad kadaise išgyveno be galo skaudžią, nelaimingą meilę. Pasirodo, kad jos dainoje „Infatuation“ („Akla meilė“) apdainuojami jausmai visai nebuvo išgalvoti.

Daina „Infatuation“, kuri buvo viename iš legendinių atlikėjos Christinos Aguileros albumų „Stripped“, pasakojo apie moterį apsėdusią aistringą meilę lotynų amerikiečiui.

Kaip vėliau laidoje prisipažino populiarioji dainininkė – tie jausmai nebuvo išgalvoti. Kadaise Christina bendravo su vyru, po kiek laiko drėbusiu jai į akis, kad yra gėjus.

„Buvo skaudu sužinoti, jog jis yra jūsų stovykloje, o ne mano“, – homoseksualėms, realybės serialo „Untucked“ dalyvėms pasakojo ji.

Vienai iš su Christina bendravusių merginų priminus, kad taip apkalbėtas vyras, nors ir neįvardintas, gali įsižeisti, Christina tik gūžčiojo pečiais – „Tikiuosi taip ir bus.“

Šiuo metu atlikėja puoselėja santykius su Matthew Rutleriu. Kartu jie auginą dukrą Summer. Christina Aguilera iš ankstesnių santykių taip pat turi sūnų Maxą, kurio susilaukė su buvusiu vyru Jordanu Bratmanu. Su juo dainininkė išsiskyrė 2010-aisiais, po penkerių santuokos metų.

Naujas Christinos Aguileros įvaizdis: tapo raudonplauke (5 nuotr.)
AFP/„Scanpix“ nuotr.
+2
Dviprasmiška Christinos Aguileros žinutė seksualinio priekabiavimo skandalų sūkuryje esantiems kolegoms (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau