Česlovas Gabalis prisiminė gerbėjos akibrokštą: kitus ji tikino, kad dega muzikanto namai

Laida „Dvi kartos“'/LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau šeštadienį LRT televizijos žiūrovų laukia dar viena jauki muzikinių duetų projekto „Dvi kartos“ transliacija. Įspūdingais pasirodymais stebinantis Akvilės Kisielienės ir Česlovo Gabalio duetas šį kartą sulaukė ir komisijos kritikos.

Duetas pasirinko netradicinę Michealo Jacksono dainos „Billy Jean“ versiją. Tai komisijos nariui Ramūnui Zilniui sukėlė dvejopų minčių. „Nesu girdėjęs šios versijos, nežinau, ar patys sugalvojot ją paversti bliuzu. Norėčiau rašyti dešimt, bet negaliu, nes mano nuomone, būtent ši muzikinė versija padarė kūrinį prastesniu. Jis yra parašytas tobulai“, – teigė R. Zilnys.

Česlova Gabalis / Asmeninio albumo nuotr.

Jis atskleidė ir kūrinio atsiradimo istoriją – esą scenos popprincą persekiojo įkyri gerbėja, tikinusi, kad vieno jos dvynių tėvas – būtent Michealas Jacksonas. Moteris vėliau atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, dainininkas sukūrė pasauliniu hitu tapusį kūrinį, o jos nuotrauką, kaip sako gandai, pasikabino virš židinio.

Šou vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė Česlovo pasiteiravo, ar jam kada teko susidurti su įkyriomis gerbėjomis. „Prisimenu juokingą atvejį. Buvome Nidoje ir viena gerbėja sumąstė, kaip išpešti Gabalio numerį. Ji paskambino į „Muzikos bombą“, pasakė, kad yra kaimynė, o mano butas dega“, – neįtikėtina istorija pasidalijo Č. Gabalis.

Išskirtinė Michaelo Jacksono kūrinio interpretacija, įspūdingi pasirodymai ir dar vienas jaukus muzikinių duetų vakaras – jau šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.  

Skaitykite daugiau