Celine Dion: po didelio džiaugsmo – nerimas

Celine Dion
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-22 11:37
2017-aisiais publika nuoširdžiai džiaugėsi Céline DION (50) triumfu Paryžiaus mados savaitėje. Šiemet mados renginyje ji vilkėjo ne mažiau ekstravagantiškai, bet gerbėjai sunerimę – jų akimis, dainininkė atrodo ne itin gerai.

Labai madingi „Alexandre Vauthier“, „Maison Margiela“, „Chanel“, YSL, „Oscar de la Renta“, „Giorgio Armani“ apdarai puikiai tiko manekeniškai jos figūrai, tačiau atrodė lyg priklydę iš kokios Kaios Gerber spintos. Tik garsiojo modelio Cindy Crawford dukra – labai jauna, o Dion – ne visai. Ir nors mados žurnalai gyrė jos stilistus Sydney Lopez ir Pepe Muñozą, kuo atviresni buvo dainininkės apdarai, tuo labiau kirtosi su pačios Celine kūnu. Ir vertė ilgėtis ankstesnio jos stiliaus konsultanto Law Roacho.

Celine Dion / Vida press nuotr.
Celine Dion / Vida press nuotr.

Ypač įsiminė atviras „Alexandre Vauthier“ kombinezonas, kainuojantis apie tris tūkstančius eurų; juo dainininkė vilkėjo lankydamasi garsiajame „Folies Bergère“ kabarete. Geltona „Maison Margiela“ suknelė ir lyg dažais aptaškytas megztinis taip pat kėlė abejonių – Dion atrodė, tarsi piktnaudžiautų soliariumu.

Celine Dion / Vida press nuotr.
Celine Dion / Vida press nuotr.

Regis, reikalo negelbėjo ir jaunas palydovas – jau minėtas Pepe Muñozas (34), kuris ne tik rūpinasi Dion stiliumi, bet ir yra jos trupės šokėjas. Koncertuose jų atliekami numeriai labai karšti, o Muñozas – pirmasis vyras, su kuriuo Céline pasirodė viešumoje po mylimo sutuoktinio René Angélilo mirties 2016-aisiais.

Jis – pusiau profesionalus šokėjas ir savamokslis dainininkas bei mados iliustratorius, dalyvavęs „Cirque du Soleil“ šou „Zumanity“, dainavęs miuzikle „Katės“, šokęs gatvėje. O 2017-aisiais Las Vegase išvaizdų jauną vyrą pastebėjo Dion komandos atstovas ir pakvietė į jos trupę.

Netrukus po to, kai Pepe pradėjo dirbti su Dion, prabilta ir apie jų romaną. Tą vasarą jie tikrai nesiskyrė, o ir vyresnio amžiaus žvaigždės nuotykis su berniuku žaisliuku – beveik stereotipas. Bet dainininkės atstovai neigė, kad porą sieja kokie nors kitokie santykiai negu draugystė. Pepe Muñozas – mados iliustratorius. Todėl jis ir lydėjo Dion „Giambattista Valli“ bei kituose šou – tokia oficiali versija.

Šiemet istorija pasikartojo, ir žurnalistai bei tinklaraštininkai mėgino įžvelgti užgimusią aistrą. Bet publika nesileido apgaunama ir net nuotraukos, kuriose Pepe tai pataiso dainininkės dekoltė, tai žaismingai prie jos glaudžiasi, tai leidžia įsikabinti į parankę, neįtikino skeptikų. Kita vertus, Muñozo vyresnių damų draugija – ne naujiena: 2010-aisiais jis rodėsi su ispanų televizijos laidų vedėja Paula Velasquez, vyresne vienuolika metų.

Celine Dion / Vida press nuotr.
Celine Dion / Vida press nuotr.

Pati Céline sako, kad jie su Pepe – tik labai geri draugai. 2017-aisiais ji aiškino, esą dar per anksti susitikinėti su kitais vyrais, juk po René mirties praėjo tiek mažai laiko. Šiemet interviu „The Sun“ dainininkė vėl kategoriškai paneigė romaną su šokėju. „Mes labai greitai susidraugavome. Žinoma, ir apsikabiname, ir laikomės už rankų. Jis tikras džentelmenas: prilaiko duris, padeda išlipti iš mašinos. Bet nereikia painioti sąvokų: jis – tiesiog geriausias mano draugas“, – sakė Dion. Ir iškart pridūrė iki šiol gedinti René, su kuriuo susipažino būdama dvylikos, nugyveno kartu iki pat jo mirties ir kuris buvo vienintelis vyras, su kuriuo ji bučiavosi.

Kad ir apie ką kalbėtų, Dion visada grįžta prie legendinės savo gyvenimo aistros. Ir šįkart ji patikino, kad kiekvieną dieną mato mylimąjį savo vaikų – pirmagimio René-Charleso (18) ir dvynių Eddy ir Nelsono (8) – akyse.

Vaikai – didžiausias Céline gyvenimo turtas, gautas nesuvokiamai sunkiai. Dainininkei prireikė medikų pagalbos – iš viso buvo atliktos aštuonios pagalbinio apvaisinimo operacijos. René-Charlesas gimė po dviejų, dvyniai – po šešeto. Mažylių gimimas buvo ypatinga dovana jų tėvui, jau tada kovojusiam su vėžiu. Bet tokios medicininės intervencijos – stiprus smūgis moters organizmui. Ir jau tikrai – ne jaunystės recepto sudedamoji dalis.

Ir dar – Dion niekada nesiskundė antsvoriu, taigi dabartinis liesumas nebūtinai signalizuoja apie anoreksiją ar ligą. Pati dainininkė ryžtingai užčiaupia tuos, kam nepatinka dabartinė jos išvaizda ir ekstravagantiškas stilius. „Man patinka, kaip atrodau, ir neketinu dėl to diskutuoti. Nesirūpinkite. Nefotografuokite. Jei jums irgi patinka – džiugu. Jei ne – palikite mane ramybėje“, – sakė ji tame pačiame interviu.

Naujausi straipsniai