Celine Dion atkirto kritikams: „Visada buvau plona ir negaliu visiems patikti“

Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-28 19:12
Kanados dainininkė Celine Dion (51) per trumpą laiką atkreipė viso mados pasaulio dėmesį – netgi tapo ta, kurią norisi pamėgdžioti. Dainininkės bendradarbiavimas su stilistu, įvaizdžio architektu Law Roach stulbinantis – kiekvienas Celine Dion pasirodymas viešumoje sukelia emocijų audrą.

Visgi nevisuomet emocijos yra teigiamos. Pastaruoju metu Celine susilaukia itin daug kritikos dėl savo liesumo ir jį išryškinančių drabužių pasirinkimo. 51-erių sulaukusi Celine Dion tikina, kad būtent apranga ir savęs reiškimas drabužių pagalba jai padėjo atsigauti po mylimo vyro Rene Angelilio, pralaimėjusio kovą su vėžiu, mirties. Be to, ji negalinti patikti visiems.

Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.
Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.

„Ar kažkas negerai su mano kūnu? – kausė C.Dion, lankydamasi vienoje pokalbių laidoje ir rodydama ištreniruotas rankas. – Taip, mano kūnas tikrai sensta, tačiau mano dydis vis dar tas pats. Žinoma, jei grįžtume į tuos laikus, kai man buvo 12 metų, mano skruostai tikrai buvo apvalesni, nes juose buvo riebalų. Bet aš visuomet buvo itin liekna“.

Dainininkė patikino, kad tokį savo kūną jai nėra itin lengva išlaikyti ir prie to stipriai prisideda jos mylimo baleto pamokos.

Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.
Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.

„Žmonės dažnai sako: „O dieve, ji vis plonėja“. Taip, bet aš sunkiai dirbu. Man patinka judėti, tad natūralu, kad svoris krenta. Sportuoju keturis kartus per savaitę“, – kalbėjo ji.

Pasak moters, po tiek metų, praleistų scenoje ir viešumoje, ji pripratusi prie neigiamų komentarų. Žinoma, jie skaudina, tačiau kritika, anot jos, yra būtina kiekvienam pramogų pasaulyje besisukančiam žmogui.

Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.
Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.

„Jei norite, kad jūsų nekritikuotų, vadinasi, esate ne savo vietoje. Aš tai vertinu teigiamai. Imuosi to, kas man patinka. Lygiai taip pat nedarau to, ko nenoriu. Leidau savo vadybininkams pasirūpinti visa aplinkinių kritika, o aš pati koncentruojuosi tik į save“.

Žmonės.lt