Čekų muzikantės nuotraukas pasisavinusi apsišaukėlė kuria legendą apie fotomodelį Moniką Lunckaitę

Monikos Bagarovos (kairėje) nuotraukomis prisidengusi apsišaukėlė kuria legendą apie fotomodelį Moniką Lunckaitę / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Daugelis iki šiol net nežinojo, kad Lietuvoje gyvena fotomodelis, užsienyje sėkmingai karjeros siekianti tituluota gražuolė Monika Lunckaitė (20). Toks pranešimas ir nuotraukos antradienį pasiekė interneto portalų redakcijas. Būtų smagi naujiena, jei ne viena detalė – Monika Lunckaite prisistačiusi laiško siuntėja(-as) pateikė visą pluoštą neva savo nuotraukų. Paaiškėjo, kad apsišaukėlė atsuntė Čekijoje garsios muzikantės Monikos Bagarovos fotografijas, kurias pateikė kaip savo.

 

Čekijos muzikantė ir modelis Monika Bagarova (19 nuotr.)
+13

Laiško siuntėja(-as) (monika lunckaite [mailto:monikalunc@gmail.com]) kartu su nuotraukomis, kurias matote galerijoje, pateikė kaip savo, o kai kurias ir paredagavo (žiūrėkite straipsnio viršuje), „fotomodelis Monika“ atsiuntė ir interviu, kuriame pati sau užduoda klausimus ir vardija savo „pasiekimus“, pasakoja apie fotomodelio karjerą, titulus, darbo privalumus ir sunkumus...

Čia galite pažiūrėti ir palyginti:

Skaitytojų klausiame, kaip vertinate tokį dėmesio troškimą ir jo siekimą apgaulės būdu?

O čia jūsų dėmesiui – apsišaukėlės „tituluotos gražuolės“ interviu su savimi:

Monika, prisistatyk save.

Esu Monika Lunckaitė, gimiau Klaipėdoje, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano zodiakas Žuvis, tad esu nepastovi ir spontaniška.

Kiek teko domėtis, tu lyg angelas nusileidęs iš dangaus – sužibėjai labai staigiai...

Taip, kažkodėl visi mane linksniuoja kaip apsimetėlę, apgavikę ir t.t.. Tačiau esu paprasta mergina iš Klaipėdos, tiesiog galbūt į gyvenimą žiūriu iš kitos, ne rožinės pusės. Žinoma, madų pasaulis daug kam nepatinka. Ypač Lietuvoje yra manoma, jeigu mergina graži, tai būtinai ji yra kvaila, neišprususi ir t.t. Tačiau, kas susiduria su grožio konkursais ir šiuo darbu, žino, kad ten svarbu ne tik išvaizda, tačiau ir pasiekimai asmeniniame gyvenime.

Jeigu prakalbai apie pasekimus, tai kokie jie?

Esu daugybės grožio konkursų laimėtoja: Ispanijoje, Italijoje, Anglijoje laimėjau „Mis foto“, „Mis publika“ titulus, bet svarbiausias pasiekimas man – vicemis titulas prestižiniame grožio konkurse Niujorke „Miss World“. Šiame konkurse dalyvavo net septyni šimtai 14-18 metų amžiaus merginų iš viso pasaulio, tad šis pasiekimas buvo vienas iš didžiausių mano karjeroje. Žinoma, labai džiaugiuosi, jog šiuo metu esu NEXT grupės modelis ir su šia, pasaulinio garso kompanija dirbu įvairiose pasaulio šalyse, šiuo metu – Milane.

Kas naujo asmeninio gyvenime?

Kaip tyčia asmeniniame gyvenime nieko naujo (šypteli). Viskas taip pat. Man jame nesiseka. Nesiseka meilėje, nesiseka šeimoje. Nežinau, galbūt man lemta būti vienai. Žinoma, turėjau nemažai draugysčių, tačiau jos greitai ir pasibaigdavo. Aš manau, kad esu per daug išranki vaikinams ir paprasčiausiai nežinau ko pati iš jų noriu... Nenoriu jų skaudinti, įžeisti, bet viskas kartais ima ir subyra..

Šiuo metu esi vieniša?

Tai jau per daug asmeniška. Atsiprašau.

Ar yra sunku būti fotomodeliu?

Tai didelis ir sunkus darbas. Visiems atrodo, jei esi modelis, tiesiog dalyvauji fotosesijose, pozuoji ir gauni didžiulius pinigus. Taip. Didžiuliai pinigai atkeliauja greitai, tačiau reikia įdėti nemažai pastangų. Man asmeniškai tenka keltis anksti ryte, praleisti pora valandų grimo kėdėje, apie valandą laiko išklausyti psichologinę paskaitą, o fotosesija galiausiai trunka apie 4-5 valandas. Tad, mano manymu, tai sunkus darbas.

Ką palinkėtum skaitytojams?

Niekada nenuleisti rankų, siekti savo užsibrėžtų tikslų ir svarbiausia išlikti tuo, kuo esate, nes tik jūs vienas esate toks visame pasaulyje ir jūs gimėte su tam tikra misija, kuri yra labai, labai svarbi.

Skaitykite daugiau