Catherinos Zetos-Jones ir Michaelo Douglaso sūnus baigė mokyklą: vaikinas paveldėjo žymių tėvų bruožus

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-28 21:09
Catherine Zeta-Jones (48) pasidalijo savo vyriausio sūnaus išleistuvių vakaro akimirkomis. Garsi aktorė neslėpe pasididžiavimo, o jos ir vyro Michaelo Douglaso (73) gerbėjai socialinėje erdvėje netruko pastebėti, koks panašus į garsiuosius tėvus yra Dylanas (17).

„Mokyklos baigimas jau ne už kalnų. Labai tavimi didžiuojuosi, Dylanai. Netrukus laukia koledžas!“ – paviešindama sūnaus nuotrauką džiaugėsi C. Zeta-Jones.

Šiais metais Dylanas stos į koledžą, kur jo laukia kitas gyvenimo etapas.

C. Zeta-Jones ir M. Douglasas žvaigždžių pasaulyje laikoma viena tvirčiausių porų. Jiedu susituokė prieš 17 metų, lapkričio 18 d.

Ši pora stebina ir tuo, kad sugebėjo atsilaikyti kartu prieš santuokos krizes. 2013 metais Michaelas Douglasas norėjo paduoti skyrybų prašymą, tačiau po poros mėnesių pora susitaikė.

What it’s all about ✨ #Blessed with #Family

A post shared by Cameron Douglas (@cameronmorrelldouglas) on

Pasak poros bičiulių, krizę aktorių šeimoje lėmė sudėtingas laikotarpis, kuris prasidėjo dar 2010-aisiais, kuomet Michaelui Douglasui buvo diagnozuotas gerklės vėžys. Netrukus Catherine Zeta-Jones prisipažino besigydanti nuo bipolinio sutrikimo, plačiau žinomo kaip maniakinė depresija. Nors Michaelas Douglasas ligą sėkmingai įveikė, o jo žmonos depresijos gydymas taip pat davė teigiamą rezultatą, tačiau patirtas stresas stipriai atsiliepė aktorių šeimyniniam gyvenimui.

Tačiau Michaelas Douglasas visą laiką išliko optimistiškai nusiteikęs ir tvirtino, kad jo ir žmonos išsiskyrimas yra laikinas, jiedu stengėsi išspręsti visus nesutarimus ir toliau gražiai gyveno kartu. Galiausiai Michaelas Douglasas grįžo gyventi į bendrus šeimos namus Niujorke, o vestuvinis žiedas, kurio Catherine kurį laiką nenešiojo, vėl atsidūrė ant Catherine piršto, taigi porai problemas pavyko išspręsti.

Dabar aktorių pora mini visas nuostabiausias gyvenimo akimirkas. Vaikai kuria šeimas, jų bendras biologinis vaikas baigia mokyklą, o štai praėjusį lapkritį jie iškilmingai minėjo 17 vestuvių metines.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai