Catherine Middleton ir princas Willliamas atviri – auklėdami vaikus susiduria su keblia dilema

Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais princu George'u, princese Charlotte bei princu Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-19 17:30
Kad ir kokia tobula atrodytų Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo šeima, tačiau jie, kaip ir visi žmonės, susiduria su žemiškomis vaikų auklėjimo problemomis. Visai neseniai abu prakalbo apie auklėjimo dilemą, iškilusią jų šeimoje.

Kad Catherine Middleton ir princas Williamas yra puikūs tėvai – abejonių nekyla. Bet jie patys išlieka kuklūs ir viešai pripažįsta, kad dažnai yra sunku surasti tinkamiausią problemos sprendimo būdą vaikų auklėjime.

Dalyvaudami BBC laidoje Catherine ir princas Williamas prisipažino turintys problemų dėl dažno vaikų naudojimosi internetu. Tėvai iki šiol dar neapsisprendė, kiek ribojamas turėtų būti jų dienos laikas, praleidžiamas su kompiuteriu ar planšete rankose.

„Vis dar neatradome balanso tarp kokybiško laiko ir laiko, praleisto internetinėje erdvėje. Tai vis dar gana sudėtinga“, – BBC laidoje, skirtoje paminėti „Savaitę prieš patyčias“, sakė princas.

„Diskutavome su šeima, kaip šioje žemėje, galime jaustis gerai ir kokybiškai leisti laiką, jei telefonai išjungti bei kažkur palikti. Nes mes esame tokie priklausomi, kad turime net pasakyti – „gerai, dabar valgysime.“

Princo George‘o, princesės Charlotte ir princo Louiso tėvas pastebėjo, kad būtent ši, jaunoji karta, išaugs visiškai panirusi į mobiliuosius telefonus, socialinius tinklus ir kitus dalykus. 

Naujausi straipsniai