Catherine Middleton ir Meghan Markle atvyko palaikyti bičiulės: ypatinga popiete moterys mėgavosi be savo vyrų

Catherine Middleton ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-14 17:54
Sasekso bei Kembridžo hercogienės Meghan Markle ir Catherine Middleton liepos 14 d. į teniso varžybas atvyko palaikyti geros Meghan draugės Serenos Williams. Vimbldono moterų teniso čempionate jos mėgavosi popiete be savo vyrų princo Harry ir princo Williamo.

Meghan Markle ir Catherine Middleton laiką leido linksmai besišnekučiuodamos ir mielai pozuodamos fotografams. Vimbldono teniso turnyre jos stebėjo, kaip žaidžia Serena Williams.

Hercogienės žavėjo nepriekaištinga išvaizda. Meghan pasipuošė dryžuotais marškiniais ir baltomis kelnėmis, o tuo tarpu Catherine rinkosi baltą suknelę, puoštą originaliais burbuliukais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Londone vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro finale Serena Williams varžosi su vokiete Angelique Kerber.

Dar praėjusią savaitę polo varžybose, kuriose rungtyniavo ir Jungtinės Karalystės princas Harry, palaikyti mylimojo į aikštę Sasekso hercogienė Meghan atvyko su teniso superžvaigžde Serena Williams.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kadangi tenisininkę ir karališkąją šeimą sieja didžiulė draugystė, nenuostabu, kad Catherine ir Meghan nepraleido progos atvykti į varžybas, pažiūrėti daugkartinės Vimbldono čempionės Serenos Williams žaidimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai