Catherine Middleton atvaizdą reklamai panaudojęs plastikos chirurgas susidūrė su nemalonumais

Catherine Middleton/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 14:36
Kensingtono rūmai visuomet kategoriškai neigia bet kokias kalbas apie hercogienės Catherine Middleton nenatūralų grožį. Paskutinis viešumoje pasklidęs teiginys, neva moters išvaizda „pasirūpino“ plastikos chirurgai, sulaukė žaibiškos rūmų reakcijos.

Kembridžo hercogienės Catherine Middleton nuotraukos visai neseniai atsidūrė plastikos chirurgo Muiro Somji ir įstaigos, kurioje šis dirba, „instagram“ paskyrose. Chirurgas pademonstravo, kaip Catherine veidas, pasak jo, atrodė prieš botulino injekcijas ir jau po jų.

 

„Mūsų Kate tiesiog mėgaujasi šlakeliu botulino“, – panaudojęs hercogienės atvaizdą savo grožio ir gydymo centrą reklamavo chirurgas.

 

Kensingtono rūmai tuojau pat ėmėsi veiksmų. Karališkąją šeimą atstovaujantys teisininkai kreipėsi į įstaigą ir nekorektišką pranešimą parašiusį gydytoją, kad kuo skubiau toks palyginimas būtų pašalintas.

 

Bet kokias kalbas, jog Kate grožis koreguojamas dirbtiniu būdu – rūmai neigia. Primenama, kad tris vaikus pagimdžiusiai hercogienei nebūtina pasikliauti chirurgų pagalba. Kartais užtenka pasiilsėti, gerai išsimiegoti. Makiažas  – taip pat gali padaryti stebuklus. 

Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų / Vida Press nuotr.
Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų / Vida Press nuotr.

Svarbu pastebėti, kad hercogienė niekuomet neslėpė – jos gyvenimo būdas, mytyba ir režimas – itin griežti. Galima tik atiduoti pagarbą hercogienės valiai ir darbštumui. Nes be darbo ir pastangų tokio stebuklingo rezultato nepasiekia net Holivudo žvaigždės, po gimdymo lieknėjančios rekordiniais tempais.

Po princo George'o gimimo hercogienė sportavo pagal Judy Di Fiore knygą „The Complete Guide to Postnatal Fitness“ („Kūno rengyba po gimdymo: išsamus gidas“). Joje  išsamiai ir paprastai pasakojama, kaip keičiasi moters kūnas nėštumo metu ir pagimdžius, rekomenduojami pratimų kompleksai ir patariama ne skubėti atsikratyti kilogramų, bet mėgautis motinyste, nes neįmanoma tikėtis tilpti į senus džinsus per kelias savaites po gimdymo.

Vis dėlto, sklinda gandų, kad ji naudojasi ne tik Di Fiore rekomendacijomis, bet ir laikosi Dukano dietos, kurią jau išmėgino prieš vestuves, taip pat nuolatos užsiima joga ir daug vaikšto. Be to, ir nešiodama kūdikį priaugo nedaug svorio – kaip išsiplepėjo žurnalistams jos universiteto laikų draugė Emma Sayle, vis labo – 13 kilogramų. Pridėkite treniruotes, baseiną ir rezultatas bus toks, kaip matyti nuotraukose. Pavydėtinas.

Naujausi straipsniai