Kate Middleton akies krašteliu leido pažvelgti į savo parodą, kuriai ruošėsi pandemijos metu

Kate Middleton
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-16 08:00
Kembridžo hercogienė Kate Middleton kartu su Jungtinės Karalystės Nacionaline portretų galerija organizuoja skaitmeninę parodą, kurios tema – Jungtinės Karalystės žmonių išgyvenimai ir istorijos pandemijos metu. Nors nuotraukų atranka vis dar vyksta, kunigaikštienė parodė fotografijas, kuriomis jau pasidalijo šalies gyventojai.

Šių metų gegužės mėnesio pradžioje Kate Middleton pradėjo bendradarbiauti su Jungtinės Karalystės Nacionaline portretų galerija, norėdama pradėti fotografijos projektą koronaviruso pandemijos tema.

Kunigaikštienė kvietė Jungtinės Karalystės gyventojus sudalyvauti „Hold Still“ parodoje, kurioje žmonės buvo laukiami pateikti savo nuotraukas ir įamžintas akimirkas pandemijos metu.

„Mes visi matėme neįtikėtinus vaizdus ir girdėjome nuostabias istorijas – nors beviltiškai liūdnas, bet tuo pačiu galinčias pakylėti. Aš labai tikiuosi, kad įgyvendinant tokį projektą, mums pavyks dokumentuoti tas istorijas ir pasidalyti akimirkomis, kaip šias istorijas išgyvename", – tuo metu portalui „Evening Standart" kalbėjo Kembridžo hercogienė.

Nors šiuo metu projektas sulaukė jau 12 000 fotografijų, Kate Midlleton paviešino vaizdo žinutę, kurioje ji parodė keletą atsiųstų nuotraukų ir ragino žmones jomis dalintis ir toliau.

„Per pastarąsias kelias savaites sulaukėme daug nuostabių įrašų. Nuo užstrigusių namuose šeimų  iki įspūdingiausių Nacionalinės sveikatos tarnybos darbuotojų, medikų, kurie savo gyvybėmis rizikuoja gelbėdami kitų žmonių gyvybes. Noriu pranešti, kad dar ne vėlu dalyvauti. Prašau pasidalinti savo gyvenimu pandemijos metu ir tikiuosi, kad mums pavyks sukurti ilgalaikį pavyzdį, kaip mūsų šalis išliko vieninga pandemijos metu", – vaizdo žinutėje kalbėjo K. Middleton.

Skaitmeninėje parodoje bus eksponuojama šimtas atrinktų fotografijų.

Naujausi straipsniai