Catherine įvaizdžiai nėštumo metu: nuo kuklios damos iki tikros graikų deivės

Kembridžo hercogienė Catherine / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 20:44
Jau balandį Jungtinės Karalystės princas Williamas (35) su žmona Kembridžo hercogiene Catherine (36) ant rankų sūpuos naujagimį. Trečio vaikelio gimimo laukianti Catherine jau pasitraukė iš viešojo gyvenimo – praėjusią savaitę aristokratė dalyvavo paskutiniame oficialiame renginyje prieš gimdymą.

Ta proga siūlome prisiminti visus britų stiliaus ikonos įvaizdžius, nėštumo metu. Žinia, sunku rasti dailių ir patogių drabužių, kai pūpso pilvukas, tačiau Catherine pavyko tai padaryti.

Stiliaus klausimu hercogienė visada buvo atsargi ir nuspėjama: jos spintoje dominuoja klasikiniai, oficialūs drabužiai. Tačiau karališkosios šeimos gerbėjai praėjusią žiemą išvydo drąsią, eksperimentuoti mėgstančią Catherine. Štai per viešnagę Švedijoje aristokratė ryžosi išlipti iš komforto zonos ir pasipuošė „Erdem“ suknele. Beveik 2 tūkst. eurų kainuojantis drabužis išsiskyrė audiniu – suknelė pasiūta iš blizgaus šilko, ištapyto ryškiaspalvėmis gėlėmis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Gėlėta „Erdem“ suknia privertė ne vieną iš nuostabos pakelti antakį, bet jau po poros dienų Norvegijoje aristokratė sublizgėjo pasirinkusi savo mėgstamiausių mados namų „Alexander McQueen“ suknelę. Šviesiai rožinis drabužis apgaubė Catherine pečius plonyčiu apsiaustu, išpuoštu žėrinčiais kristalais. Jų blizgesys puikiai žaidė su karališkosios šeimos relikvijomis – Kembridžo hercogienė gala vakarienės metu pasidabino karalienės Elizabeth II juvelyrika.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Daug atgarsių sukėlė ir per kino apdovanojimų BAFTA ceremoniją pademonstruota dizainerės Jenny Packham suknia. Beveik visos vakaro viešnios rengėsi juodai, išreikšdamos solidarumą judėjimams #metoo ir „Time's Up“, kurie nukreipti prieš seksualinį priekiabiavimą. Vis dėlto aristokratė pasipuošė sodrios alyvuogių žalios suknele. Karališkosios šeimos nariai niekaip negali demonstruoti savo politinių pažiūrų bei nusiteikimo. Kas norėjo paguodos – tai galėjo įskaityti juodame hercogienės dirželyje, pajuostame po krūtine.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nereiktų manyti, kad aristokratė puošėsi tik prabangiomis dizainerių suknelėmis. Štai lankydamasi vienoje Londono pradinių mokyklų Catherine pasipuošė gėlėta „Seraphine“ suknele, kurią ne kartą vilkėjo tuomet, kai laukėsi princesės Charlotte. Šis drabužis išsiskiria ne tik savo ilgaamžiškumu, bet ir kaina. „Seraphine“ suknelė kainuoja 65 svarus (apie 73 eurus).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tarp ne kartą matytų derinių – ir ryškiai rožinis „Mulberry“ paltas, kuriuo hercogienė puošėsi per kelionę į Koventrį. Tą patį paltą Catherine kelis kartus vilkėjo ir tuomet, kai laukėsi princesės Charlotte.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar daugiau Kembridžo hercogienės Catherine įvaizdžių iš trečiojo nėštumo – portalo Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai