Cate Blanchett gautą BAFTA apdovanojimą skyrė narkotikų pražudytam Philipui Seymourui Hoffmanui

Cate Blanchett / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-17 10:47
Cate Blanchett sekmadienį vakare keikėsi per Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimų ceremoniją Londone, kai savo geriausios aktorės statulėlę dedikavo mirusiam kolegai Philipui Seymourui Hoffmanui.

BAFTA apdovanojimą sekmadienį australė gavo už darbą Woody Alleno komedijoje „Džesmina“ („Blue Jasmine“) ir jai buvo sunku suvaldyti emocijas kalbant apie neseniai mirusį savo bičiulį.

C.Blanchett pagerbė Ph.S.Hoffmano „monumentalų talentą“, o paskui jai išsprūdo keiksmažodis, kai ji dedikavo savo apdovanojimą velioniui aktoriui, kuris šį mėnesį mirė dėl įtariamo narkotikų perdozavimo.

„Norėčiau dedikuoti tai aktoriui, kuris man visada buvo profesinis kriterijus, – velioniui, didžiam Philipui Seymourui Hoffmanui. Philai, tavo monumentalaus talento, tavo didžiadvasiškumo ir tavo nepalaužiamų tiesos paieškų, ir mene, ir gyvenime, ilgėsimės, ne tik aš, bet ir tokia daugybė kitų... Philai, drauguži, tai – tau, tu, šunsnuki (b**tard)! Tikiuosi, kad didžiuojiesi“, – pasakė ji.

Ceremonijos vedėjas, rašytojas ir aktorius Stephenas Fry sutiko su tokiu pagarbos pareiškimu. Jis pasakė: „Sveikinimai ir visiškai pritarta“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama