„Carpool Karaoke“: žiūrėkite, kaip Britney Spears mašinoje atkūrė ikoniškąjį „Baby One More Time“ klipą

Britney Spears ir Jamesas Cordenas / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-27 14:40
Britų komiko, pokalbių laidos „The Late Late Show“ vedėjo Jameso Cordeno (38 m.) itin populiarioje laidos rubrikoje „Carpool Karaoke“ sudalyvavo naują albumą pristatanti popprincesė Britney Spears (34 m.).

Rubrikos „Carpool Karaoke“ metu Jamesas Cordenas ir jo pašnekovas važinėja automobiliu Los Andželo ar kito didmiesčio gatvėmis, kalbina savo keleivį ir kartu traukia jo paties (jeigu tai žmogus iš muzikos pasaulio) ar jo mėgstamiausias dainas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Internautai sužavėti: britų komiko Jameso Cordeno laidoje uždainavo Michelle Obama

Pasivažinėti su Britney Spears išsiruošęs komikas kartu su ja dainavo jos garsiausius hitus „Baby One More Time“, „Oops! I Did It Again“, „Toxic“, „Womanizer“ bei naująjį jos singlą „Make Me“.

Besivažinėdami po Los Andželą ir dainuodami Britney dainas, bendrakeleiviai spėjo ir pasišnekėti. Pokalbio metu du sūnus auginanti dainininkė pareiškė, kad svajoja susilaukti dar bent trijų vaikų. Tačiau ji ne tik nebetiki santuoka, bet ir yra nusivylusi vyrais bei nebemato savęs su kuo nors susitikinėjančios, tad įgyvendinti svajonę dėl šeimos pagausėjimo turėtų būti nelengva. Na, nebent jos nuomonė atsiradus tinkamam kandidatui pasikeistų arba ji nuspręstų įsivaikinti...

Video kadras
Video kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai