Cardi B – buvusi striptizo šokėja aktyviai siekia muzikinės karjeros

Cardi B / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 14:04
Jei iki šiol negirdėjote apie Cardi B (25), greitai išgirsite: repo atlikėjos karjera JAV įsibėgėja pašėlusiu greičiu. Buvusi striptizo šokėja aktyviai siekia pripažinimo muzikos pasaulyje.

Kita vertus, ne kiekviena striptizo šokėja gali pasigirti pozavusi „Rolling Stone“, „Cosmopolitan“, „The New York Times Magazine“ ir „Billboard“ viršeliams! Gimusi ir augusi Bronkse, Niujorke, Cardi B (tikrieji merginos, kurios tėvas kilęs iš Dominikos, o motina – iš Trinidado ir Tobago, vardas ir pavardė – Belcalis Almanzar) nė neketina slėpti savo praeities – pasakoja ir apie sudėtingus santykius su buvusiu mylimuoju („Buvau verčiama daryti tai, ko visai nenorėjau, nes gyvenau po vienu stogu su vaikinu, jo mama ir blakėmis, neturėjau pinigų“), ir apie tai, kad, būdama paauglė, priklausė liūdnai pagarsėjusiai gaujai „Bloods“, ir apie striptizo šokėjos darbą. „Ši veikla leido išbristi iš skurdo. Pradėjusi šokti striptizą, vėl grįžau į mokyklą“, – tikina Cardi B.

Mažais žingsneliais kopti į šlovės viršūnę jai padėjo socialiniai tinklai, pirmiausia – instagramas, jame dalijosi vaizdo įrašais ir pikantiškais vaizdeliais iš striptizo šokėjos laikų. Nuo 2015 iki 2017 metų Cardi B reguliariai rodėsi „VH1“ televizijos kanalo šou „Love & Hip Hop: New York“ apie moteris, gyvenančias hiphopo kultūra.

2015-aisiais debiutavo kaip atlikėja – kartu su jamaikiečiu Popcaan įrašė regio žvaigždės Shaggy hito „Boom Boom“ remiksą. Tų pačių metų pabaigoje nusifilmavo pirmajame savo vaizdo klipe, o pernai vasarį pasirašė sutartį su garso įrašų gigantu „Atlantic Records“ ir jau vasaros pabaigoje galėjo džiaugtis pirmojo singlo „Bodak Yellow“ sėkme: daina tris savaites užėmė pirmąją vietą „Billboard Hot 100“ populiariausiųjų sąraše.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Apie striptizo šokėjos praeitį atlikėja kalba išdidžiai ir nė kiek nesikuklindama, mat yra įsitikinusi, kad „atėjo metas gerbti visas striptizo šokėjas – juk tai, kad šokai striptizą, nereiškia, jog neturi smegenų“, o nuogo kūno demonstravimas nesikerta su krikščioniškomis vertybėmis: „Jei pažintumėte mane, suprastumėte, kaip tvirtai tikiu į Dievą. Kadaise prašiau jo pagalbos, ir Dievas patarė eiti šokti striptizo. Ši veikla mane išgelbėjo – ir prie to prisidėjo JIS.“

Cardi B nuo 2017-ųjų susitikinėja su reperiu Offsetu (26). Santykius su juo atlikėja vadina „dovana, virtusia įkvėpimu“. „Susipažinti su juo ir jo draugais buvo neįtikėtinas džiaugsmas. Mačiau, kaip sunkiai jie dirba, tai mane motyvavo pasitempti. Regėdama jų sėkmę, tariau sau: „Ir aš to noriu.“ Žmonės paprastai pastebi tik muzikantų blizgučius ir uždirbamus pinigus, o kita muzikos pasaulio pusė jiems neįdomi“, – kalba Cardi B.

Juodu susižadėję – Offsetas pasipiršo mylimajai tiesiog ant scenos, o vestuvėms planuoja išleisti mažiausiai milijoną JAV dolerių, taigi ir vėl bus peno kalboms apie „blizgučius ir uždirbamus pinigus“. Tiesa, su vedybomis teks palūkėti: planuotos šių metų rudenį, jos greičiausiai bus nukeltos „dėl daugybės darbų“. Visgi šou pasaulio užkulisiuose kuždamasi, kad priežastis gali būti ir paaiškėjusi Offseto neištikimybė. Cardi B (manoma, ji laukiasi reperio vaiko, nors pati tokių kalbų nekomentuoja) skeptikus tildo demonstruodama pusės milijono JAV dolerių vertės žiedą su kvapą gniaužiančiu lašo formos aštuonių karatų deimantu ir neigia gandus apie „žemą savivertę“, dėl kurios esą nesiryžo palikti neištikimo partnerio.

„Manęs vis klausia, kodėl jo nepalieku dėl to, ką man padarė, ir prikiša, kad negerbiu savęs, kad mano žema savivertė. Nieko panašaus – žinau, kad puikiai atrodau. Esu turtinga, talentinga, galėčiau turėti bet kurį – krepšininką, futbolininką, bet noriu išsiaiškinti su savo žmogumi, ir neprivalau komentuoti, kodėl.“ Tačiau priduria, kad irgi nėra angelas: „Tai, ką jis padarė, nepateisinama. Bet jūs nė neįsivaizduojate, ko esu prisidirbusi pati!“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ji mėgsta pinigus, brangius daiktus, šlovę – apie tai ir kalba savo dainose, o jų klausosi milijonai: „YouTube“ hito „Bodak Yellow“ vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau nei pusę milijardo kartų! Ir laiko save feministe. „Ne tik išsilavinusios moterys gali būti tokios, ne vien Michelle Obama. Feministe būti paprasta: tereikia daryti tai, ką daro vyrai. Moku spręsti problemas, prireikus galiu pasistumdyti. Jaučiuosi lygi su vyrais!“

Naujausi straipsniai