Carai Delevingne įgriso gerbėjų prašymai nusifotografuoti tualete: „Aš juk šluostausi užpakalį!“

Cara Delevingne / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-13 11:10
Britų modelis ir aktorė Cara Delevingne (23 m.) piktinasi gerbėjais, kurie prašo nusifotografuoti tualete.

Daugybė gerbėjų prašo Caros Delevingne nuotraukų ir autografų per viešus pasirodymus, o manekenė mielai sutinka pamaloninti savo fanus. Vis dėlto ji griežtai atsisako rengti improvizuotas fotosesijas barų ir restoranų tualetuose, nors neretai būna ten fotografuojama paslapčiomis.

Duodama bendrą interviu su Kate Moss savaitraščio „The Sunday Times“ priedui „Style“, Cara Delevingne ir jos vyresnioji kolegė Kate Moss diskutavo apie populiarumą mūsų dienomis ir buvo paklaustos, ar kada nors pavargsta nuo gerbėjų prašymų pozuoti nuotraukoms.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Cara Delevingne atsakė: „Tai įgrista kai valgai arba kai būni tualete. Man buvo taip nutikę, kai buvau tualeto kabinoje, o kažkas paklausė „Ar galiu nufotografuoti?“ Aš juk šluostausi užpakalį!“

Kate Moss pasidalijo panašia patirtimi: „Taip, man irgi. Jie sekioja tave į tualetus, nes žino, kad pričiupo tave. Jie to nedaro restorane. Jie daro tai tualete. Pavyzdžiui, nori pasidaryti asmenukę tualete... Ne, man tai nepatinka.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Cara irgi patvirtino, kad fotografuotis prie unitazo jai neatrodo priimtina.

„Reikalingas privatumas kai valgai ir, aišku, kai miegi. Taip pat kai eini į tualetą“, – pabrėžė ji.

Tačiau abi žvaigždės sakė nesančios iš principo nusistačiusios prieš asmenukes ir dažnai jas skelbia savo „Instagram“ paskyrose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai