Cara Delevingne pratrūko: „Aš – ne modelis ir man nė velnio nerūpi, kaip atrodau“

Cara Delevingne / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-26 19:55
Pasaulinės šlovės kaip modelis sulaukusi Cara Delevingne yra žingsniavusi tokių mados namų kaip „Burberry“, „Chanel“ ar „Dolce & Gabbana“ podiumais. Vis dėlto, vienas žinomiausių šiuolaikinės mados veidų nusprendė, jog atėjo laikas pokyčiams ir pareiškė, kad ji nėra modelis.

Išmėginusi aktorės duoną Cara nusprendė nusisukti nuo mados pasaulio ir rėžė: „Man nė velnio nerūpi, kaip aš atrodau“ (angl. I don't give a shit about what I look like).

24-erių mergina duodama interviu „Radio Times“ teigė, kad prieš padarydama pertrauką modelio karjeroje ji buvo nelaiminga ir, kad jai nepatiko, kuo ją vertė mados pasaulis.

„Aš nemėgau savęs kaip modelio. Man nepatiko tai, ką aš atstovavau. Man nepatiko, į ką tai mane vertė. Nors nebuvau visą laiką susikoncentravusi į tai, kaip atrodau, bet viskas sukosi aplink tai“, – apie savo sėkmingą karjerą kalbėjo mergina.

Aktoryste besimėgaujanti Cara teigė, kad stojus prieš kameras ji jautėsi taip, lyg nuo jos pečių būtų nukritusi didelė našta, o jei ji grįš ant podiumo, tai bus tik pagal jos pačios nustatytas taisykles.

Nusprendusi atsisakyti modelio karjeros, Cara teigia, kad jai dabar daug įdomesnė kita industrijos pusė. „Aš niekur nedingau, garantuoju, kad vis dar tai darysiu. Bet dabar, kai demonstruoju drabužius, pati kuriu stilių fotosesijoms ir pasirenku, su kuo dirbti. Tai tapo kūryba, aš – nebe marionetė“, – džiaugėsi mergina.

„Aktorystė yra tai, ką norėjau daryti visą gyvenimą. Vaidindama išmokstu daug apie save, apie gyvenimą ir tai mane daro labai laimingą“, – teigė tokiuose filmuose kaip „Savižudžių būrys“ ar „Popieriniai miestai“ jau pasirodžiusi Cara. Naujausias merginos darbas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“, kurio premjera ką tik įvyko Londone.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai