Cara Delevingne ir Selena Gomez nusimetė marškinėlius: parodė ypatingas tatuiruotes

Cara Delevingne ir Selena Gomez / „Vida Press“ ir „Instragram“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomas modelis Cara Delevingne nusifotografavo be marškinėlių, kad parodytų, kaip atrodo jos tatuiruotė. Lygiai tokią pačią – rožę – turi ir jos artima draugė dainininkė Selena Gomez.

Serialo „Tik žmogžudystės pastate“ (angl. „Only Murders in the Building“) žvaigždėms Carai Delevingne ir Selenai Gomez tatuiruotes darė meistras Bang Bang, rašo dailymail.co.uk.

Akvarelės stiliumi nupieštoje tatuiruotėje vaizduojama rausvos spalvos rožė, iš kurios teka lašeliai. Pirmiausia meistras Bang Bang savo instagrame pasidalijo Selenos nuotrauka.

„Akvarelės darbas ant Selenos Gomez. Ačiū, kad visada esi nuostabi“, – rašė jis.

Vėliau tatuiruočių meistras parodė ir meną ant Caros kūno, pasidalydamas vaizdo įrašu, kuriame modelis pozuoja be marškinėlių, kadangi jos rožė „pražydo“ ant šonkaulių.

„Tokia pati Carai Delevingne. Man buvo taip smagu piešti šias tatuiruotes – ačiū už pasitikėjimą. Beje, jūsų smalsumui – tik pabaigęs daryti prisipažinau, jog tai buvo mano pirmieji akvarelės stiliaus piešiniai ant kūno“, – rašė Bang Bang.

Kaip teigiama dailymail.co.uk, 2012 metais Selena išsitatuiravo romėnišką skaičių 76, kuris, kaip tada sakė Bang Bang, buvo duoklė šeimai, o ji atlikėjai labai daug reiškia.

„Selenai tada labai skaudėjo, ji laikė savo geriausios draugės ranką, bet ištvėrė ir yra šaunuolė“, – tada kalbėjo tatuiruočių meistras.

Cara Delevingne ir Selena Gomez / „Vida Press“ nuotr.

2013 metais kitas meistras Danielius Tucci žurnalui „Cosmopolitan“ pasakojo apie Caros tatuiruotę su romėnišku skaičiumi 12: „Ji sakė, kad tai yra jos laimingas skaičius ir kad po jos krūtine yra jos laiminga vieta.“

Skaitykite daugiau