Cara Delevingne ir Mattas Smithas tapo „Burberry“ nuotraukų serijos herojais

„Burberry“ / "Burberry" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-02 09:44
Britų aktoriai Cara Delevingne ir Mattas Smithas tapo naujos „Burberry“ nuotraukų serijos herojais. Nuotraukų autorius – žymus mados fotografas Alasdairas McLellanas. Nuotraukų rinkinį papildo ir specialus fotografo kurtas vaizdo klipas. Garso takeliu tapo grupės Pet Shop Boys daina „Always On My Mind“.

Caros draugystė su „Burberry“ mados namais tęsiasi dar nuo 2010 metų, o Mattui tai – ne tik pirmoji mados kampanija, bet ir pirmasis bendras projektas su „Burberry“ komanda.

Pranešama, jog šis vaizdinis turinys yra skiriamas britiškam charakteriui ir klasikiniam stiliui, kurį atspindi ir naujoji mados namų kolekcija.

Cara Delevingne: „Labai didžiuojuosi šia fotosesija, kurioje mano partneriais tapo Mattas Smithas bei Alasdairas McLellanas. Noriu padėkoti kūrybos genijui bei savo geram draugui Christopheriui Bailey, kuris pakvietė mane tapti šio projekto dalimi ir palaikė mano karjerą nuo pat jo pirmųjų dienų.“

Mattas Smithas: „Burberry“ man visuomet buvo vienas tų ženklų, kuriuos labai gerbiau ir vertinau – nuo to, ką mačiau vaikystėje, iki dabartinių drabužių. Galimybė kurti su Christopheriu, kuris tiek daug prisidėjo prie šio britiško ženklo raidos ir paliko gilų pėdsaką „Burberry“ ir visos Britanijos kultūroje, man yra milžiniška privilegija. Dirbti kartu su Cara Delevingne ir Alasdairu McLellanu, dviem mados sunkiasvoriais, buvo labai įdomi patirtis ir šią kampaniją pavertė dar asmeniškesniu projektu, prie kurio gera prisidėti.“

"Burberry" nuotr.
"Burberry" nuotr.

KOLEKCIJA

Britiško būdo ir žavesio atvaizdavimas. Netikėti medžiagų, raštų ir spalvų deriniai. Laminuoti lietpalčiai, dekoruoti langeliais, ir suknelės bei kostiumai, žaismingai pavaizduoti kartu su rankinėmis ir šalikais, dekoruoti gausybe dryžių bei spalvos pliūpsnių.

Tai, kas įdomu iš aksesuarų:

Mezginiai bei šalikai

Megzta kolekcijos dalis parodo britiškų medžiagų kokybę, ypatingas technikas bei įdomiausius įkvėpimo šaltinius – nuo mažų palei krantus išsimėčiusių salų iki neįprastų siūlių, nuo britiškos ėriuko vilnos iki kašmyro. Visi megzti aksesuarai nudažyti netikėtomis ryškiomis spalvomis, kurios sukuria išskirtines kombinacijas.

Pirštinės, kepurės bei kojinės papildo asortimentą ir taip pat kuria meniškiausius spalvinius derinius.

"Burberry" nuotr.
"Burberry" nuotr.

Aksesuarai

Aksesuarų linija šį sezoną papildyta daugybe smagių elementų: ryškiomis piniginėmis, įvairiausių formų segėmis, primenančiomis pasakų herojus. Talismanai-raktų pakabukai yra unikalus studijos projektas, kurio metu buvo sukurta daugybė įdomiausių smulkių dekoratyvių herojų.

Papuošalai gaminami Areco, mažame Italijos miestelyje, kuris yra žinomas dėl savo amatininkų kruopštumo ir juvelyrikos gamybos tradicijų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai