Candice Huffine – keičianti grožio sampratą

Candice Huffine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-22 15:00
Pasikeitus sezonui, vitrinose puikuojasi naujausios drabužių kolekcijos. Retai kuriai pro akis praslysta „Lindex“ reklamos, iš kurių šiltai šypsosi ne liesutės ilgakojės, o moterys, kurias kasdien gali sutikti gatvėje. Kas tos apvalainų formų gražuolės?

Candice Huffine

Candice Huffine, kiek save prisimena, visada norėjo tapti modeliu. Tačiau, skirtingai nei jos kolegė Ashley Graham, niekada nesisielojo dėl išvaizdos. Gražuolei nuo pat vaikystės patiko staipytis prieš kameras, o dar labiau – sulaukti dėmesio iš aplinkinių. Paaugusi ėmė dalyvauti grožio konkursuose, kuriuose nuolat girdėdavo, kad jai vertėtų išbandyti modelio darbą.

Šeimai persikėlus į Niujorką, Candice su mama pradėjo vaikščioti po modelių agentūras. Tačiau vos pravėrusios duris visose išgirsdavo klausimą: „Ar galėtum numesti šiek tiek svorio?“ Penkiolikmetė Candice buvo aukšta, moteriškų linkių ir dėvėjo 8 dydžio drabužius, tačiau paaiškėjo, kad didžiausias priimtinas manekenei dydis yra šeštas!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Galiausiai vienoje agentūroje merginai pasiūlė tapti plius dydžio modeliu. „Išgirsti penkiolikmetei, kad ji yra plius dydžio, ypač man, kai visą gyvenimą buvau aktyvi ir maniau, kad mano kūnas lieknas ir proporcingas, buvo itin trikdantis dalykas“, – atvirai prisipažįsta C. Huffine.

Ji net nežinojo, kas yra plius dydžio modeliai, ar tai yra gerai, ar blogai, tačiau daugiau pasidomėjusi suprato, kad apvalutės merginos yra nuostabios, todėl netrukus pasirašė sutartį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Moteris prisimena, kaip vienas pirmųjų jos agentų įspėjo, kad modelio darbas nėra amžinas, be to, iš jo uždirbti nepakaks tiek, kad užtektų apmokėti studijas. Candice teko dirbti ir padavėja, ir aukcionuose, ir imtis kitų smulkių darbelių, kad prasimanytų papildomų pinigų, tačiau dabar ji džiaugiasi, nes agentas klydo. Jau daugiau nei 15 metų moteris dirba modeliu ir, atrodo, kad C. Huffine šlovės valandos dar priešakyje.

Į žvaigždžių olimpą

Dailią merginą netruko pastebėti mažmeniniai tinklai: jos atvaizdas nuolat puikavosi kataloguose, vitrinose, reklamose, tačiau C. Huffine svajojo apie kai ką daugiau. Prireikė daugiau nei dešimties metų, kol gražuolę pastebėjo italų žurnalas „Vogue“: 2011-aisiais ji papuošė leidinio viršelį.

„Man tai vienas svarbiausių gyvenimo momentų, – prisipažįsta moteris. – Iki tol putlios merginos neturėjo tokių galimybių. Mes buvome katalogų, interneto, elektroninės prekybos mergaitės. Įprastai mūsų neišvysdavai ant aukštosios mados podiumų. Tai [fotosesija „Vogue“ – aut. past.] tikrai pakeitė žaidimo taisykles.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sužibusi nauja žvaigždė netrukus suspindėjo dar ryškiau - 2014 m. modelį pakvietė fotografuotis „Pirelli“ kalendoriui - leidiniui, kuriam dar nė karto nepozavo apkūnaus sudėjimo modelis. Jame 50 metų karaliavo tik aukštosios mados elitas: Sophia Loren, Kate Moss, Naomi Campbell. Tais pačiais metais moteris sužibo amerikietiškajame „Vogue“.

C. Huffine mano, kad ji ir kitos apkūnios manekenės, įsiveržusios į aukštąją madą, ėmė keisti grožio sampratą. 9-asis dešimtmetis buvo glamūrinių, ryžtingų moterų era, 10-asis priklausė Kate Moss, o XXI amžiuje prasidėjo tikras moteriškumo triumfas.

Plačiau apie nestandartinių formų manekenes skaitykite 42-ajame „Ji“ numeryje!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai