Cameron Diaz ir Benji Maddenas susilaukė pirmosios atžalos

Cameron Diaz ir Benji Maddenas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-03 21:13
47-erių Cameron Diaz su vyru grupės „Good Charlotte“ muzikantu Benji Maddenu gyvena džiugiomis nuotaikomis. Jiedu susilaukė pirmosios atžalos!

Mama tapusi Cameron puikiomis naujienomis pasidalijo penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“. Čia ji paskelbė komentarą apie tai, kad susilaukė pirmagimės. Jiedviems gimė dukra, kurią pora pavadino Raddix Madden.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

„Laimingų Naujųjų Metų nuo Maddenų šeimos! Mes esame labai laimingi ir palaiminti, kad galime pradėti naują dekadą pranešdami apie mūsų dukros Raddix Madden gimimą. Ji akimirksniu užkariavo mūsų širdis ir užpildė mūsų šeimą“, – rašė Cameron Diaz.

Moteris iškart sustabdė bet kokias būsimas kalbas ar tai ji pati pagimdė dukrą, ar į pagalbą pasitelkė surogatinę motiną. C. Diaz teigė, kad neketinanti dalytis jokiomis detalėmis – tenorėjusi pranešti naujieną.

„Mes nesidalinsime jokiomis dukters nuotraukomis ir nepasakosime jokių kitų detalių, išskyrus tai, kad ji išties labai miela“, – teigė aktorė.

Cameron Diaz nesifilmuoja nuo 2014 metų ir beveik neduoda interviu. Vis dėlto publikos susidomėjimas žaviąja aktore neslopsta, todėl bet koks pasirodymas viešumoje ir susitikimas su žurnalistais – įvykis. Tad tai, kad Cameron pasidalijo šeimos naujienomis – išties reta.

Žmonės.lt