Cameron Diaz apie santuoką: „Tai geriausias nutikęs dalykas mano gyvenime“

Cameron Diaz / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-12 10:55
Iš aktorystės pasitraukusi Holivudo žvaigždė Cameron Diaz mėgaujasi ramesniu gyvenimu. Dabar ji – tikra šeimos moteris. Visą savo dėmesį ji skiria vyrui, muzikantui Benji Maddenui. Iš viešumos pasitraukusią porą šiuo metu retai kada galima pamatyti pozuojančią fotografams.

2015-ųjų sausį Cameron ir Benji slapta susituokė savo namuose. Tuo metu toks sprendimas nustebino daugelį – juk pora kartu buvo vos septynis mėnesius. Visgi, panašu, kad skeptikai liko nuošalyje, nes pasak C. Diaz, jų santuoka yra geriausias kada nors gyvenime padarytas sprendimas. 

„Santuoka su juo – geriausias dalykas, kuris man kada nors yra nutikęs. Jis – pats geriausias. Jis yra nuostabus žmogus ir nuostabus partneris“, – naujausiame interviu kalbėjo C. Diaz. 

Anot aktorės, nors jų santykių nekamuoja jokios krizės, santuoką puoselėti reikia kasdien. Ir tai nėra taip lengva, kaip iš pradžių ji galvojo.

Cameron Diaz ir Benji Maddenas / Vida Press nuotr.
Cameron Diaz ir Benji Maddenas / Vida Press nuotr.

„Santuoka yra beprotiškai sunkus darbas. O dirbti reikia daug ir kiekvieną dieną. Privalote sugebėti pasirinkti tokį gyvenimo partnerį, su kuriuo galėtumėte būti lygiaverčiai. Santuokoje viską turite daryti lygiai,“ – atviravo ji.

Cameron atskleidė, kad prieš tekėdama už Benji nebuvo tikra ar šie santykiai išsirutulios į harmoningus santykius, tačiau tikėjo juo.

„Nežinau, ar buvau pasiruošusi santuokai, tačiau tvirtai žinojau, kad Benji yra ypatingas, – kalbėjo C. Diaz. – Jis yra nuostabus žmogus ir esu jam labai dėkinga, kad jis atėjo į mano gyvenimą.“

Cameron Diaz džiaugiasi, kad pristabdė karjerą Holivude ir labiausiai už tai dėkoja mylimajam.

 
Cameron Diaz / Vida Press nuotr.
Cameron Diaz / Vida Press nuotr.
„Labai sunku pripažinti, bet aš tiesiog ėjau į priekį negalėdama atsakyti sau, kas aš esu. Jaučiausi lyg turėčiau pagaliau save užpildyti, užbaigti,“ – atviravo žvaigždė.

Ankstesniuose interviu Cameron Diaz švelniai atsiliepė apie savo vyrą: „Mes esame užtektinai keisti vienas kitam. Mes visiškai skirtingi, tačiau dalinamės tomis pačiomis vertybėmis.“

Aktorė pasakojo, kad dauguma vyrų žvelgia į moteris kaip į daiktus, tačiau jos vyras yra visiškai kitoks. Jis žvelgia į žmoną kaip į lygiavertę partnerę visose gyvenimo srityse.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai