„Calvin Klein“ makiažo įvaizdis: kaip gerai išsimiegojusi

„Calvin Klein“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-11 16:03
Pastaraisiais metais populiarėjanti natūralumo tendencija – pasidažyti ir apsirengti taip, kad, atrodytų, visai nedėjote pastangų – mums labai patinka. Įkvėpimo, kaip tai įgyvendinti, galima semtis iš podiumo, Holivudo, instagramo, tinklaraščių ir gatvės stileivų. Vieną iš įvaizdžių siūlome prisijaukinti jau dabar – tai „miegojau pusę paros ir jaučiuosi puikiai“ makiažas.

Ką tik belgų dizaineris Rafas Simonsas oficialiai debiutavo su „Calvin Klein“ mados namų rudens kolekcija. Jo kūrybą aptarsime ateityje, o šįkart norisi mesti akį į labai lengvą, natūralų podiumu žengusių modelių makiažą – netgi kiek neįprastą, kaip šaltojo sezono kolekcijai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Modeliai atrodo kaip gerai išsimiegoję ir kone nesidažę – tai kruopštaus makiažo meistrės Pat McGrath darbo rezultatas. Toks įvaizdis labai tinkamas kasdien, o šiek tiek paryškinus ar pridėjus kokį nors „akcentą“, puikiai pritaikomas ir vakarui.

Kaip tokį susikurti? Visų pirma, svarbu graži, sveika ir skaisti oda. Šveitikliu švelniai pašalinkite negyvas odos ląsteles, nuvalykite veidą odos nesausinančiu toniku arba miceliniu vandeniu ir patepkite kremu. Jam įsigėrus, pasitepkite skruostus spindesio suteikiančia priemone („highlighter“), o jei odos spalva nevienoda, prieš tai patepkite veidą lengvu makiažo pagrindu. Labai neryškiai padažykite antakius ir blakstienas, lūpas suminkštinkite vazelinu.

Svarbiausias akcentas – vidinius akių kampučius patepti sidabro žvilgesio šešėliais. Šiek tiek jų įtapšnoti galite ir ant viršutinių vokų, ties viduriu.

Minimalistiškas, šaltas, bet labai gaivus makiažas.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai