Caitlyn Jenner su mylimąja pirmą kartą kartu švęs Kalėdas: papuošė sentimentų kupiną eglutę

Sophia Hutchins ir Caitlyn Jenner / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 20:31
Turbūt nėra nė vieno žmogaus, nežinančio garsiojo Kardashian klano. Tačiau šį kartą viso pasaulio dėmesys – garsiųjų merginų patėviui Bruce Jenner, kuris pakeitė lytį ir dabar yra žinomas kaip Caitlyn Jenner. Ji kuria santykius su net 46-eriais metais jaunesne mylimąja Sophia Hutchins.
Prieš porą metų pasigirdo pirmosios kalbos, jog Caitlyn (68) ir Sophia (22) susitikinėja, kalba apie sužadėtuves ir planuoja susilaukti vaikų. Šiemet jos kartu ruošiasi gražiausioms metų šventėms ir pasidalijo fotografijomis, kaip puošia kalėdinę eglę.

Abi moterys kalėdinę nuotaiką kuria savo namuose, Malibu. Šiemet Sophia su sekėjais pasidalijo, kad kalėdiniai žaisliukai bus ypatingi.

„Juos atsiuntė mano močiutė. Ji juos ilgai rinko ir dabar aš turiu tam tikrą savo šeimos kolekciją. Jie man tiek daug reiškia,“ – dalijosi Sophia Hutchins.

View this post on Instagram

?

A post shared by Sophia Hutchins (@hutchins_sophia) on

Abi moterys nelinkusios pernelyg daug atvirauti apie savo jausmus viena kitai. Tačiau kalbėdama apie transeksualumą, Caitlyn puse lūpų užsiminė apie šį romaną: „Mes nenorime apie tai kalbėti. Tačiau esame itin artimos.“ Ir pridėjo: „Mes daug dalykų darome kartu. Mes tokios neatskiriamos.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai