Channingo Tatumo dukra vieno dalyko apie tėtį negali pakęsti: prajuokino pasaulį

Chaningas Tatumas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-04 10:20
Net jei ir nesate romantiškų filmų apie šokius bei meilę gerbėjai, vis tiek bent kartą girdėjote pavadinimą „Šokis hip-hopo ritmu“. Kino juosta, išgarsinusi aktorius Channingą Tatumą ir Jenną Dewan, buvo viena iš populiariausių 2006 metais. Tačiau... Dabar ji ne visiems patinka. Ypač, kai kalba eina apie Channingo šeimos narius.

„Šokis hip-hopo ritmu“ suvedė Channingą su gyvenimo moterimi. Šiuo metu jis ir Jenna augina trejų metų dukrelę Everly. Tiesa, neseniai pristatinėdamas naujausią kino juostą, kurioje filmavosi, pokalbių laidoje aktorius atskleidė neįtikėtiną faktą. „Mano dukrai šis filmas visiškai nepatinka“, – prisipažino jis.

Abu tėvai iš pradžių buvo nusiteikę gan entuziastingai. Jie galvojo, kad dukra bus susidomėjusi ir supras, kaip mamytė susipažino su tėveliu. Deja, mažosios visiškai nesudomino tokia tėvų meilės istorija.

„Ar galiu žiūrėti tikrą filmą?“ Iš vaiko klausimą išgirdo aktorių pora.

Vakaras baigėsi „Disney“ kompanijos filmuku „Moana“, kuriam mažylė neabejinga.

Laidos vedėjui pasiūlius kitą kartą nusifilmuoti su animacine heroje, Channingas nusišypsojo ir prisipažino, jog tai visai nebloga idėja. Bet... Everly taip pat nemėgsta, kai jis pakeičia savo balsą kažką pamėgdžiodamas. Mažoji turi tvirtą charakterį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai