C.Ronaldo atskleidė, kokios lyties dvynių laukiasi jo sužadėtinė: pranešė originaliu būdu

Cristiano Ronaldo su sužadėtine ir vaikais / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-17 08:47
Spalio mėnesį paaiškėjo, kad futbolininkas, socialinių tinklų žvaigždė Cristiano Ronaldo taps 6-ių vaikų tėvu – jo mylimoji Georgina Rodriguez laukiasi dvynių. Neseniai pora pasidalijo, kokia dvynukų lytis.

Cristiano Ronaldo pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – jo keturi vaikai. Du iš jų rankose laiko balionus, simbolizuojančius netrukus pasaulį išvysiančius dvynukus.

Netrukus balionai yra susprogdinami, o iš jų pasipila mėlynos ir rausvos spalvos konfeti. Vadinasi, vienas iš dvynių bus berniukas, o kitas – mergaitė.

Where life begins and love never ends ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Posted by Cristiano Ronaldo on 2021 m. gruodžio 16 d., ketvirtadienis

„Kur prasideda gyvenimas, meilė niekada nesibaigia“, – prie vaizdo įrašo parašė C.Ronaldo, pridėdamas žymę, kad jaučiasi palaimintas.

Po įrašu pasipylė sveikinimai ir komplimentai gražiai šeimai bei įvairūs palinkėjimai.

Cristiano Ronaldo jau yra keturių vaikų – dvynių Evos Marios ir Mateo (4), dukros Alanos Martinos (3) ir sūnaus Cristiano (11) – tėvas.

Žinią apie sužadėtinės nėštumą futbolo žvaigždė pranešė spalio pabaigoje. Naujiena, kad jis ir jo sužadėtinė Georgina Rodríguez netrukus sūpuos dvynukus, o jis pats taps taps 6-ių vaikų tėvu, C.Ronaldo pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Sportininkas paviešino nuotrauką, kurioje guli su Georgina ant lovos ir kartu laiko ultragarso nuotraukas.

Kitame kadre vyras pozuoja su savo kitais keturiais vaikais.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad laukiamės dvynių. Mūsų širdys pilnos meilės – nekantraujame susitikti su jumis“, – instagrame rašė Cristiano. Įrašu pasidalijo ir jo mylimoji.

Cristiano Ronaldo su šeima / „Instagram“ nuotr.
Cristiano Ronaldo su šeima / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad futbolininkas ir jo mylimoji G.Rodriguez susižadėjo 2018-aisiais. 2017-ųjų lapkritį jiedu susilaukė dukros Alanos Martinos. C.Ronaldo šeima tais metais pagausėjo jau antrą kartą – birželį pakaitinė motina portugalui padovanojo dvynukus Evą ir Mateo.

Pakaitinė motina C.Ronaldo pagimdė ir pirmagimį Cristianą jaunesnyjį.

Naujausi straipsniai