Byra dar viena šeima: skiriasi Agnė ir Artūras Zuokai

Agnė ir Artūras Zuokai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-18 16:59
Jau kurį laiką sklandę gandai pasitvirtino – skiriasi Agnė ir Artūras Zuokai, praneša 15min.lt. Pasak naujienų portalo, skyrybų iniciatorė yra A. Zuokienė.

Apie šeimą ištikusią krizę nei Agnė, nei Artūras nedaugžodžiauja ir prašo gerbti šeimos privatumą.

A. Zuokienė ką tik grįžo įveikusi „Santiago de Compastela“ kelią Ispanijoje. Dalindamasi kelionės įspūdžiais birželio pradžioje ji socialiniuose tinkluose rašė: „Išeinu link Santiago de Compostela. Kiti galimai keliaudami bando kažką rasti, o aš atvirkščiai – nusikratyti.“

Moteris vos per 10 dienų įveikė net 330 kilometrų.

„Eiti šiuo keliu nereikia jokio pasiruošimo. Aš visiškai nesportiška. Šis kelias ne apie fizinius gebėjimus. Pirmyn veda visai kitos, psichologinės jėgos. Nieko neplanuokit, ypač, jei turite 50 eurų kišenėje nenumatytoms visos kelionės išlaidoms. Tai kelionė apie „čia ir dabar“. Kai negalvoji apie praeitį, neplanuoji ateities. Negalvoji, kiek nueisi šiandien, ar kur nakvosi. Nesiimkite jokių kilimėlių, gertuvių ir kito nereikalingo šlamšto. Mano kuprinė buvo viena mažiausių, bet nieko nepasigedau.

Prieš kelionę nusipirkite keliais dydžiais didesnius lengvus ėjimo sportinius batelius. Galėjau nesiimti net pleistrų nuospaudoms – man jų neprireikė. Kelyje visad atsiras naujų draugų, tačiau juos geriausia paleisti po pusvalandžio... Žymiai didesnė vertybė susitikti su Ispanijoje gyvenančiais lietuviais. Man pasisekė – 3 naktys lietuviškuose namuose ir nuostabios pažintys“, – įspūdžiais dalijosi A. Zuokienė.

Lankydamasis LRT radijo laidoje „C'mon, Nemira“ sekmadienį Artūras Zuokas užsiminė, jog jie su žmona – du savarankiški žmonės: „Galiu atsakyti tiek, kad mes esame suaugę, savarankiški žmonės, kurie visą laiką gerbia vienas kito nepriklausomybę ir individualumą. Aišku, apie savo asmeninius, šeimyninius dalykus tikrai nesiruošiame kalbėti viešumoje. O koks tas gyvenimas bus, toks.“

null

null

Santuokoje pora kartu praleido 27-erius metus. Augina tris vaikus: Gabrielę, Emiliją ir Domantą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai