Byra aktorių Ingos Norkutės-Žvinienės ir Aurimo Žvinio santuoka

Aurimas Žvinys ir Inga Norkutė-Žvinienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-03-28 12:24
Kaip praneša Žmonės.lt šaltiniai, šio mėnesio pabaigoje turėtų įsigalioti Šiaulių apylinkės teismo sprendimas, kuriuo bus nutraukta žinomos aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės (44) ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio (34) santuoka.

Pora prašymą skyryboms abipusiu susitarimu pateikė dar vasario mėnesį. Procesas vyko rašytine tvarka, todėl sutuoktiniams į posėdžius vaikščioti nereikėjo.

Žmonės.lt susisiekus su A.Žviniu, skyrybų fakto aktorius ir teatro vadovas nepaneigė, tik atsisakė situaciją komentuoti ir jos priežasties nenurodė.

Tuo tarpu Inga naujienų portalams pateikė skirtingas versijas – TV3.lt ji tikino, kad skyrybų prašymą pora atsiėmė, o Delfi.lt sakė, jog skyrybų prašymas pateiktas, bet ji su Aurimu gyvena kartu. Apie skyrybų prašymo atsiėmimą Šiaulių miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė nieko nebuvo girdėjusi.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Nors sutuoktiniai nusprendė skirtis asmeniniame gyvenime, į tą patį darbą jie tebeeina. I.Norkutė šiuo metu intensyviai ruošiasi Valstybiniame Šiaulių dramos teatre balandžio 13-14 d. vyksiančiai premjerai „Skulptūra“, kur ji atliks pagrindinį Ulrikės vaidmenį. Spektaklis kuriamas pagal garsaus šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Mariuso von Mayenburgo pjesę, kurią į lietuvių kalbą išvertė ir scenoje realizuoti ėmėsi režisierius, Valstybinio Šiaulių dramos teatro meno vadovas Paulius Ignatavičius.

Tuo tarpu A.Žvinys savo vadovaujamame teatre repetuoja nedidelį vaidmenį dar vienoje pavasario premjeroje – Artūro Areimos spektaklyje „Kasykla“, sceną išvysiančiame gegužės mėnesį.

Iš lietuviškų serialų gerai žinoma aktorė ir jos išrinktasis civilinę santuoką sudarė 2012-ųjų kovo 9 d. – šiemet pora būtų minėjusi penktąsias vedybų metines.

Iki kol ištarė vienas kitam amžinos meilės ir ištikimybės priesaiką, jiedu kartu buvo šešerius metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai