Buvusių „Olialia“ mergaičių fenomenas: gražuolės užkariauja sportininkų širdis

Edgaras Jankauskas ir Viktorija Staponaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-07 11:06
Jis – turtingas ir žinomas, ji – įspūdingų kūno linijų šviesiaplaukė. Toks tandemas traukia akį ir beprotiškai domina aplinkinius smalsuolius, o jeigu ji dar ir buvusi „Olialia“ mergaitė , tuomet fotografų blykstės ir žvilgsniai – garantuoti.

Šeštadienį Vilniuje, Šv.Kazimiero bažnyčioje susituokusius verslininką Ernestą Butrimą ir jo išrinktąją Jurgitą Alsytę pasveikinti atvyko futbolo treneris Edgaras Jankauskas, kuriam kompaniją palaikė ir jo rankos nepaleido žavi šviesiaplaukė. 

Kaip Žmonės.lt jau rašė šeštadienį, žavioji mergina – Viktorija Staponaitė, buvusi „Olialia“ mergaitė. Akivaizdu, kad su dainininke Mia neseniai išsiskyręs E.Jankauskas Viktorijai neabejingas, pora tvirtai laikėsi už rankų, elgėsi meiliai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tai ne vienintelė gražuolė, buvusi „Olialia“ mergaitė, užkariavusi žinomo vyro širdį. Šių metų pradžioje civilinę santuoką su buvusia „Olialia“ mergaite Agneta Karalevičiūte įregistravo krepšininkas Linas Kleiza. Šią vasarą pora iškėlė didžiulę vestuvių puotą Šešuolėlių dvare, į kurį atvykęs kunigas palaimino jaunavedžių žiedus, o visas būrys artimųjų ir bičiulių šventė iki paryčių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė prieš daugiau kaip metus ištekėjo už krepšininko Simo Jasaičio. Buvusi „Olialia“ mergaitė ir žinomas krepšininkas prie altoriaus žengė po keturių metų draugystės, o poros laimei nesutrukdė net negatyvus aplinkinių nusiteikimas: pikti liežuviai plakė, kad pora niekada nesusituoks, kad jų santykiai – tik trumpalaikė aistra. Vis dėlto pora neseniai atšventė vestuvių metines.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad prieš keletą metų populiarumo viršūnėje buvusio „Olialia“ ženklo mergaitėmis buvo itin daug pramogų pasaulio atstovių: grupės „Naujos pupytės“ atlikėjos Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, modelis Jurgita Tvarijonaitė, atlikėja Indrė Burlinskaitė.

„Vakaro žinių“ kalendoriui pozuoti teko net Natalijai Bunkei, Nijolei Pareigytei-Rukaitienei, „Mis Lietuva 1996“ gražuolei Daivai Anužytei, laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei, Godai Alijevai, atlikėjai ir laidų vedėjai Ievai Stasiulevičiūtei ir daugeliui kitų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai