Buvusios „Queens of Roses“ narės Giedrės Linkevičienės šeimoje džiugios naujienos: porą aplankys gandrai

Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-09 21:40
Buvusi merginų grupės „Queens of Roses“ narė atlikėja Giedrė Linkevičienė gyvena laukimo nuotaikomis. Ji kartu su vyru grafikos dizaineriu Linu Linkevičiu laukia šeimos pagausėjimo.

Australijoje dvejus metus gyvenusi Giedrė puikiomis naujienomis pasidalijo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Čia moteris pasidalijo judviejų su vyru romantiška nuotrauka, kurioje nėščiosios pilvelio nepastebėti neįmanoma.

„Tegul prasideda nauja kelionė. Mūsų širdys kupinos džiaugsmo“, – prie nuotraukos rašė būsima mama. Giedrė atskleidė ir tai, kad skaičiuoja jau 30-ąją nėštumo savaitę.

Pora amžiną meilę prisiekė 2017-ųjų rugpjūtį, Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Čia amžiną meilę vienas kitam prisiekė ir Giedrės tėvai. Po ceremonijos Linkevičienės pavardę pasirinkusi Giedrė džiaugėsi: „Jis – mano pirmoji meilė.“

Ypatingą dieną laiminga nuotaka prisiminė, kad pasiruošimas vestuvėms nebuvo labai įtemptas. „Sunkiausia buvo išsirinkti suknelę – jokie tradiciniai variantai man netiko... Galiausiai mane papuošė „MAS 924“. Tiesa, džiaugiuosi, kad abejonių kilo daug ir dėl visko: suknelės, maisto, vietos... Tik nė sykio – dėl jaunikio“, – juokėsi Giedrė.

Po ceremonijos bažnyčioje pora išskubėjo fotografuotis, o vakare su dar 50 svečių susirinks kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“. Vakarą ves Mantas Wizard, o muzikantų, kad ir kaip keista – nebus. „Supratau, kad vienintelė grupė, dėl kurios iš proto eitų visi svečiai – mano panos. Vis dėlto, nusprendėme, kad jei bus nuotaika – ką nors sudainuosime, jei ne – tiesiog linksminsimės pagal didžėjaus leidžiamą muzika. Juk svarbiausia – atmosfera, o ne griežtas planas“, – pasakojo nuotaka.
Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Netikėtai klube susipažinusi pora iki vestuvių draugavo pusantrų metų. „Tą dieną abu buvome uždėję kryžių bet kokioms naujoms pažintims. Linas buvo net suplanavęs pusmečiui išvykti į Aziją. Bet trenkė žaibas, atsitiko chemija ir nuo tos dienos nebeišsiskyrėm. Dabar atrodo, lyg būtume pažįstami dešimt metų“, – pasakojo laiminga nuotaka.

Prisimindama piršlybas ji šypsojosi, kad jos buvo netikėtos, ne tik Giedrei, bet ir pačiam Linui. „Jis – romantikas. Buvo suplanavęs dainuoti, nusivežti kur nors, jodinėti žirgais... Bet vieno mano koncerto metu gavęs žinutę, kad žiedelis jau paruoštas, nusprendė, kad laukti nebenori. Juokingiausia, kad kol jis telefonu derino piršlybų detales, aš vis zirziau, kad negaunu pakankamai dėmesio. Galiausiai mums ilsintis jis priklaupė ant kelio, viskas buvo labai jautru, tikra ir nuostabu prisiminti“, – dalijosi dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai