Buvusios mylimosios mirtį išgyvenantis Puff Daddy atviras: „Bandau pabusti po šio košmaro“

Kim Porter ir Puff Daddy / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį pasaulį apskriejo žinia, kad modelis ir aktorė Kim Porter netikėtai mirė sulaukusi vos 47-erių. Su reperiu Seanu Combsu, geriau žinomu kaip Puff Daddy (dabar tiesiog Diddy), jiedu po skyrybų augino tris vaikus. Praėjus kelioms dienoms po sukrečiančio įvykio prabilo ir buvęs mylimasis, tikinantis, kad visa tai „nesibaigiantis košmaras“.

„Pastarąsias tris dienas bandau nubusti iš košmaro. Bet negaliu. Nežinau, ką aš darysiu be tavęs,“ – skausmu socialiniame tinkle „Twitter“ dalijosi reperis. – Šiandien bandau surasti žodžius, apibūdinančius mūsų nepaaiškinamą ryšį."

Vyras pasidalijo itin jautriu vaizdo įrašu, kuriame jie abu tuomet, kai dar buvo laiminga pora. Su Diddy Kim susitikinėti pradėjo dar 1994 metais. Pora kartu augina tris vaikus. Deja, bet ilgalaikių santykių ir šeimos jiems išsaugoti nepavyko. Kim Porter ir Diddy skirtingais keliais pasuko dar 2007 metais.

Nepaisant skyrybų, Diddy ir Kim ryšys nenutrūko. Tai įrodo ir vyro žodžiai, po buvusios mylimosios netikėtos mirties.

„Mes buvome daugiau nei geriausi draugai. Mes buvome artimos sielos. Mes buvome daug daugiau nei galima suvokti!“ – rašė gedintis reperis.

Žinią apie modelio, aktorės ir televizijos žvaigždės mirtį užsienio žiniasklaidai patvirtino Diddy atstovas spaudai. „Gaila, tačiau turime pranešti, kad Kim Porter mus paliko. Prašau suteikti šeimai ir artimiesiems privatumo šiuo skaudžiu gyvenimo momentu“, – oficialiai skaudžią žinią patvirtino Cindi Berger.

Kol kas nėra aišku, kas nutiko moteriai. NBC penktadienį rašė, kad Kim rasta savo namuose, lovoje. Nepatvirtintais duomenimis moteris sirgo sunkia liga. Ją kelias savaites kankino stiprus plaučių uždegimas, kitų šaltinių teigimu, Kim dar vakar skambino gydytojams, moteris skundėsi negaluojanti.

Kim Porter (11 nuotr.)
+5
Temos:
Skaitykite daugiau