Merginų grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė laukiasi kūdikio

Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas / Vadim Fasij nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Merginų grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė (37) ir jos sutuoktinis Rolandas Paulauskas (38) laukiasi antrosios atžalos, džiugią naujieną pranešė žurnalas „Stilius“. Porą gandrai aplankys praėjus kiek mažiau nei metams po santuokos – žiedus mylimieji sumainė praeitų metų rugsėjo pabaigoje.

Rima ir Rolandas jau po kartą buvo susituokę. Iš pirmos santuokos žinoma dainininkė turi penkerių dukrytę Andreją. Rolandas – kilęs iš Klaipėdos. Ir nors gyvena Kembridže, Jungtinėje Karalystėje, tačiau daug laiko leidžia Lietuvoje. Sutuoktiniai žiedus sumainė lygiai po metų pažinties.

Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas / Vadim Fasij nuotr.
Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas, lydimi Rimos dukrytės Andrejos, Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje davė amžinos meilės priesaiką

Po vestuvių atlikėja pasirinko dvigubą Petrauskytės-Paulauskienės pavardę.

Popscenos žvaigžde Rima tapo prieš beveik du dešimtmečius, kuomet susikūrė itin populiari merginų popgrupė „Mango“, turėjusi gausybę koncertų, leidusi albumus vieną po kito. Po to, kai dešimtmetį gyvavusi grupė iširo, jos narės pabiro kas kur. Rima ištekėjo, kūrė savo gyvenimą Kaune, tačiau po skyrybų su maža dukryte grįžo į gimtąją Klaipėdą, kurį laiką dirbo Darbo biržoje, galiausiai susidomėjo masažais, baigė studijas ir savo ateitį sieja su šia sritimi bei grupe „Man-go“, kurios yra lyderė.

Niekur nematyti kadrai iš Rimos Petrauskytės ir Rolando Paulausko vestuvių (47 nuotr.)
+41
„Man-go“ lyderės Rimos Petrauskytės ir Rolando Paulausko vestuvės (51 nuotr.)
+45

Skaitykite daugiau