Buvusiam Rihannos vaikinui Chrisui Brownui diagnozuota maniakinė depresija

Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-03 15:00
Penktadienį Los Andžele vykusio teismo posėdžio metu atskleista buvusio dainininkės Rihannos vaikino Chriso Browno psichinė būklė, praneša „Us Weekly“.

Teismui reabilitacijos klinikos, kurioje šiuo metu Chrisas Brownas savanoriškai gydosi, pateiktuose dokumentuose nurodyta, kad jį kamuoja bipolinis sutrikimas (kitaip vadinamas maniakine depresija), sunki nemiga ir potrauminio streso sutrikimas.

Instagram.com nuotr.
Instagram.com nuotr.

„Ponas Brownas tapo agresyvus dėl negydomos jo psichinės būklės ir didelių miego sutrikimų“, – teismui pateiktuose dokumentuose nurodė reabilitacijos klinika. Dokumentuose taip pat pažymėta, kad per visą laiką, kol atlikėjas gydėsi klinikoje, jo narkotikų testas buvo neigiamas.

Buvęs Rihannos vaikinas Chrisas Brownas savanoriškai užsiregistravo į reabilitacijos kliniką spalio 29 dieną po to, kai Vašingtone užpuolė ir sužalojo visuomenei nežinomą vyrą Christopherį Hollosy.

Dainos „Forever“ atlikėjes šiuo metu jau baigė 95 dienas trukusią pykčio tramdymo terapiją, tačiau penktadienį jam buvo nurodyta dar du mėnesius pasigydyti reabilitacijos klinikoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai